عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » انتشار رمان”زیباتر” سینا دادخواه

انتشار رمان”زیباتر” سینا دادخواه

۲۷

اردیبهشت

۹۳

انتشار رمان”زیباتر” سینا دادخواه

رمان زیباتر نوشته “سینا دادخواه” با همکاری نشر زاوش منتشر شد.

رمان سینا دادخواه

این رمان فضایی خانوادگی دارد و روایتگر داستان پسر جوانی است که با خانواده‌ای آشنا می‌شود که طی این آشنایی روابطی بینشان ایجاد می‌شود.

سینا دادخواه درباره دومین رمان منتشر شده‌اش گفته:

رمان «زیباتر» حاصل ۱۸ماه کار مستمر است، در واقع بیش‌از هرچیزی تلاش‌ کرده‌ام در این اثر به فضاهای جدیدی دست پیدا کنم. این‌بار در«زیباتر» با روایت سوم شخص سراغ روایت داستان رفته‌ام و برشی سه‌ساله از زندگی پسری دستمایه اصلی داستان است؛ آشنایی‌ با یک‌ خانواده ماجراهایی را برای او پیش می‌آورد که بخش عمده‌ای از داستان از همین برخورد سرچشمه می‌گیرد.

رمان زیباتر سینا-دادخواه

بخشی از رمان:

 مشروطی به درک. با گیرِ سه‌پیچ کتایون چه می‌کرد؟ مامان تهدید کرده اگر این ترم گند بزند پول توجیبی‌اش را قطع می‌کند. به گالری راهش نمی‌دهد. اِل می‌کند، بِل می‌کند. حیف آن همه دلقک‌بازی سرکلاس. فکر می‌کرد دل خانم دکتر را برده. خیالش از نمره‌ی دیفرانسیل راحت بود، ولی هشت را که جلوِ اسمش دیده بود مثل کره‌ی آفتاب رفته بود. کلافه و دمغ نشسته بود رو پایه‌های دانشکده و بال خرمگسی هفت رنگ را می‌کَند… رفته بود دستش را بشوید که جلو دستشویی الناز جانانی را دیده بود. قربان خدا و فرشته‌ی ناگهانی نجات. مگر می‌شد منشی ارشد گروه ریاضی آدرس خانوم دکتر را نداشته باشد؟ از جانانی آتوِ حسابی داشت.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− هفت = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>