عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » کنسرت” سرود سپید امید، از تنگنای سیاه تاریخ”

کنسرت” سرود سپید امید، از تنگنای سیاه تاریخ”

۲۵

خرداد

۹۳

کنسرت” سرود سپید امید، از تنگنای سیاه تاریخ”

کنسرت موسیقی “سرود سپید امید، از تنگنای سیاه تاریخ” به رهبری هانیبال یوسف (رهبر ارکستر ماسایا) در روزهای ۱۱، ۱۲ و ۱۳ تیر ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود.

کنسرت” سرود سپید امید، از تنگنای سیاه تاریخ”

این کنسرت بینافرهنگی برگرفته از موسیقی بردگان سیاه پوست(گاسپل) به سبک جدید است؛ در این برنامه ۱۰ قطعه اجرا خواهد شد که ۹ قطعه آن به زبان انگلیسی و یک قطعه به زبان فارسی است.

بخش ویژه کنسرت سرود سپید امید ، از تنگنای سیاه تاریخ،  اجرای یک قطعه موسیقایی توسط هنرمندان نابینا با پیام معنوی خاصی است.

کنسرت سرود-سپید-امید،-از-تنگنای-سیاه-تاریخ.

هانیبال درباره کنسرت سرود سپید امید، از تنگنای سیاه تاریخ، گفته:

این اجرا دارای ساختار سولیست، گروه کر و ارکستر است که در جریان اجرای زنده کنسرت خوانندگان گروه کر به صورت تک خوان قطعاتی را اجرا خواهند کرد. البته ساختار ارکستر مانند کنسرت قبلی ارکستر بزرگ نیست و به نوعی گروهی در حوزه موسیقی جز است که پیانو، بیس، درام، پرکاشن، و ساکسیفون سازهای اصلی کنسرت را تشکیل می‌دهند؛  امید و هیجان یکی از خاصیت‌های موسیقی گاسپل است که تلاش داریم آن را در شکل و شمایلی متفاوت به مخاطب ارائه دهیم. ضمن اینکه من همیشه کارهای خود را به نحوی برای مخاطبان ارائه می‌دهم که پیام‌های اجتماعی داشته باشد و امیدوارم بتواند این بار هم مورد توجه تماشاگران قرار گیرد.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + سه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>