عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » “سیمرغ” پرویز تناولی در فرهنگسرای نیاوران

“سیمرغ” پرویز تناولی در فرهنگسرای نیاوران

۲۱

خرداد

۹۳

“سیمرغ” پرویز تناولی در فرهنگسرای نیاوران

نمایشگاه آثار تجسمی گروهی از شاگردان استاد پرویز تناولی و اثری دیده نشده از استاد تناولی روز جمعه(۲۳ خرداد ماه) در فرهنگسرای نیاوران بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه تجسمی

در این نمایشگاه هنرمندانی چون: آتنا اخوان، علیرضا آمدی، کورش آمری، فریش البرزکوه، سهیلا ایلدار، امیر آذر، مصطفی اسماعیلی، مهروز بلادی، سوگل جمعدار، پگاه حاجی‌محمدی، ترنه خانجانی، سارا رزمی، علیرضا رسول زاده، رضاشبان، نیلوفر صالحی، لیلی طاهری، مریم طبایی، آیه قاسمی، شاهین قاسمی، شبنم قفقازی، امیر موسوی‌زاده، علی موسوی‌زاده، زهرا محسنی و نریمان نخجیری، از جمله شاگردان پرویز تناولی مجموع ۳۰ اثر از مجسمه‌‌های خود را ساخته شده از اشیاء بازیافتی،و با سبک معاصرسازی اسطوره و سه بعدی،خود را به نمایش خواهند گذاشت.

“سیمرغ” پرویز تناولی

در این نمایشگاه علاوه بر آثار هنرجویان استاد پرویز تناولی اثری از ایشان تحت عنوان”سیمرغ در چمنزار” رونمایی خواهد شد.

این مجسمه سیمرغ است که متشکل از ۳۰ پرنده کوچک و زیباست که در یک قفس در کنار هم جای گرفته‌اند و این اثر در ابعاد یک متر در یک متر در ۱۸۰ سانتیمتر خلق شده است.

نمایشگاه آثار استاد پرویز تناولی و شاگردانش تا ۶ تیر ماه در فرهنگسرای نیاوران دایر خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند طی برپایی نمایشگاه از شنبه تا پنجشنبه، ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ و روزهای تعطیل از ساعت ۱۴،از این آثار بازدید کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 + = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>