عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » خبررسانی » نشست هفتگی شهر کتاب

نشست هفتگی شهر کتاب

۱۷

آبان

۹۳

نشست هفتگی شهر کتاب

نشست هفتگی مرکز فرهنگی شهر کتاب روز سه شنبه(۲۰ آبان ماه) ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می‌شود.

در این نشست از سری نشست‌های هفتگی شهر کتاب، کتاب”درباره خدا” نوشته مایکل پارمر،با حضور مصطفی ملکیان و نعیمه پورمحمدی، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مایکل پارمر که سالیان بسیار مدیر گروه دین و فلسفه در مرکز زبان منچستر بوده است، دست توانایی در نگارش آثار آموزشی دارد. به تازگی انتشارات علمی و فرهنگی کتاب «درباره‌ی خدا»ی او را با برگردان نعیمه پورمحمدی منتشر کرده است. این کتاب مجموعه‌ای از سخنرانی‌های مولف در دانشگاه بریستل در دوره‌ی مقدماتی فلسفه‌ی دین بوده است. از دیگر آثار پارمر می‌توان به فلسفه‌ی هنر پل تیلیش، مسائل اخلاقی ، دین از دیدگاه فروید و یونگ و مساله‌ی اخلاقی در پزشکی اشاره کرد.

«درباره‌ی خدا» ارزیابی انتقادی‌ای از تاریخچه‌ی شش دلیل مهم و مشهور برای اثبات وجود خدا است که از قدیم‌ترین روایت‌ها و انتقادها تا جدیدترین روایت‌ها و پاسخ‌ها را دربر می‌گیرد.

نشست هفتگی شهر کتاب

علاقه مندان می‌توانند برای شرکت در برنامه هفتگی شهر کتاب، در زمان یاد شده به نشانی تهران،خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم،مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− سه = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>