عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » “صد اثر صد هنرمند”در گالری گلستان

“صد اثر صد هنرمند”در گالری گلستان

۵

مرداد

۹۳

“صد اثر صد هنرمند”در گالری گلستان

بیست و دومین دوره از نمایشگاه صد اثر صد هنرمند روز جمعه (۱۰ مرداد ماه) در گالری گلستان بازگشایی می‌شود.

“صد اثر صد هنرمند”

در بیست و دومین دوره از نمایشگاه صد اثر صد هنرمند(قدیمى‌ترین رویداد تجسمى )، آثاری از ۱۶۰ هنرمند-آثار چهار نسل هنرمندان معاصر ایران- به نمایش در خواهد آمد .

این نمایشگاه از سال ۱۳۷۱ در گالری گلستان برگزار می‌شود که هدف آن فروش و جلب توجه اقشار گوناگون جامعه به خرید آثار هنری است.

به گفته لیلى گلستان، مدیر گالرى گلستان، رویداد امسال نیز با تلفیقى از نام‌هاى بزرگ تا جوان‌هایى که بسیار با استعدادند، اما نمایشگاهى نداشته‌اند شکل مى‌گیرد و استقبال هنرمندان چنان است که باز هم شمار شرکت کنندگان از عنوان “صد اثر صد هنرمند” پیشى گرفته است.

 نمایشگاه صد-اثر-صد-هنرمند

هنرمندان

سهراب سپهرى، محمد احصایی، پرویز کلانترى، هوشنگ پزشک نیا، بهجت صدر، فریده لاشایى، محمد علی ترقی جاه، محمد ابراهیم جعفری، بهرام دبیری، علی گلستانه، حسین محجوبی، یعقوب عمامه پیچ، مهدی حسینی، پروانه اعتمادی، سیمین اکرامی، ثمیلا امیرابراهیمی و… جلوه‌گرى مى‌کنند. ضمن آنکه در کنار جوانان هنرمندى که نامشان تثبیت شده است، کارهای بسیار زیبایی از هنرمندان جوان روى دیوار مى‌رود که برای اولین بار کارشان نمایش داده می‌شود. از دیگر شاخصه‌هاى این دوره مجسمه‌های زیبایی از جوانان مجسمه‌ساز است که لابد به رسم گالرى گلستان در‌‌ همان ویترین کنار هم چیده خواهند شد.

نمایشگاه صد-اثر-صد-هنرمند

گالری گلستان تا ۲۹ مرداد ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه صد اثر صد هنرمند است و علاقه مندانمی توانند برای بازدید در روزهای یاد شده به نشانی تهران، خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک ۳۴، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 × سه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>