عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عطاالله امیدوار

نمایشگاه عطاالله امیدوار

۱۷

آبان

۹۳

نمایشگاه عطاالله امیدوار

نمایشگاه نقاشی عطاالله امیدوار(معمار، شهرساز، نقاش و موسیقیدان) روز جمعه( ۱۶ آبان ماه) در گالری روژ بازگشایی شد .

در این نمایشگاه که با هدف تکریم واقعه کربلا برگزار شده،آثاری از عطاالله امیدوار را که نقاشی‌های دیجیتال و جواهرات او را با موضوع “علی” شاهد هستیم.

عطاالله امیدوار در زمینه نقاشی دیجیتالی از سال ۲۰۰۰ آثار خود را به معرض دید عموم گذاشته و برای هزاره سوم مجموعه آثارش را بنام “پیش در آمدی به هزاره سوم” به جامعه هنری دنیا عرضه کرده و اصولا می‌توان گفت که تمام نمایشگاه‌های وی، به نوعی پیش در آمدی به هزاره سوم نام دارد.

آثار او با نگرشی عمیق بر هنر و فرهنگ تصویری ایران شکل گرفته و در آثار وی همیشه شاخصه‌های هنر نقاشی ایران که عبارت است از تکرار، ریتم، قرینه، توازن، تقارن، هارمونی، اشل که لازمه هنر تصویری چندین هزار ساله ایران هستند، به چشم می‌خورد و همه این مولفه‌ها را می‌توان در اثر و تز “نقش غلط” او مطرح شده، آشکارا مشاهده کرد.

نمایشگاه عطاالله امیدوار

آثار امیدوار زیبا و شاد هستند و سرشار از زندگی، رنگ و ترکیب‌بندی در حد کمال رسیده‌اند. آثار او در عین سادگی سهل و ممتنع است در هر اثرش ده‌ها اثر و ایده‌های پنهان کشف است و هر بیننده دیده‌های تازه‌ای را در آن پیدا می‌کند. تابلوها او در هر اندازه و به هر تناسب قابل ارائه است و تغییرات در رنگ و در فرم به سادگی انجام پذیرفته است.

نمایشگاه آثار عطاالله امیدوار تا ۲۱ آبان دایر خواهد بود و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند از ساعت ۱۷ تا ۲۰ به نشانی تهران، شهرک غرب (میدان صنعت) خیابان حسن سیف کوچه دوم پلاک ۷ مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− شش = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>