عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » گزارش تصویری: نمایش فاوست

گزارش تصویری: نمایش فاوست

۱۷

تیر

۹۳

گزارش تصویری: نمایش فاوست

نمایش فاوست به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی، با بازی: رضا بهبودی، مسعود دلخواه، بهنار نازی، یعقوب صباحی، فروغ قجابگلی، کتانه افشاری نژاد، بهار نوحیان، بهمن عباسپور، رضا جهانی، بهنام شرفی، مجید نوروزیٰ، سحر لطفی، امیر محمودی، سروش کرمی نژاد، مجید نوروزی، آهو ایمانی، مهسا خسروی، علیرضا عبدالکریمی، پگاه عینک چی، نسیم شجاعی، یکتا اعتمادی، مهرداد طلایی، محبوبه صادقی، محمدرضا بش کار، محمدمیرعرب رضی، راشین دیدنده، سپیدار تاری، محسن گودرزی، محمدنژاد، از ششم تیر ماه در تالار وحدت تهران به روی صحنه نمایش رفته است و اجرای آن تا تا بیست و ششم تیر، ادامه خواهد داشت.

فاوست، برداشتی است از اثر ولفگانگ گوته و کاری از گروه تئاتر شایا همچنین اثری است فلسفی و شاعرانه که سرنوشت انسان و ارتباطش با خدا و شیطان را به تصویر کشیده است.

فاوست در اصل شخصیتی است از افسانه‌ای آلمانی که در آثار ادبی و هنری بسیاری نمود پیدا کرده است:

انسانی موفق با تحصیلات دانشگاهی ولی ناراضی از زندگی که روحش را با دانش نامحدود و لذت دنیایی در معامله‌ای با شیطان معاوضه می‌کند.

تصاویر نمایش فاوست

تصاویر نماش فاوست

تصاویر نماش فاوست

تصاویر نماش فاوست

تصاویر نماش فاوست

تصاویر نماش فاوست

تصاویر نماش فاوست

عکس: ایران تئاتر، خبرگزاری مهر

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت − = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>