عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » سینما » اخبار سینما » فصل فراموشی فریبا

فصل فراموشی فریبا

۲۳

شهریور

۹۳

فصل فراموشی فریبا

« فصل فراموشی فریبا » داستان زندگی زنی است که گذشته نامتعارفش بر روی زندگی عاشقانه‌اش سایه انداخته و تلاش او برای فرار از این گذشته سرنوشت دیگری را برای او رقم می زند.

 نویسنده  فصل فراموشی فریبا ، علی اصغری و تهیه کننده و کارگردان این اثر ، عباس رافعی می‌باشند.

در این فیلم ساره بیات، امین زندگانی، شهین تسلیمی، عباس شجاع، هومن کیایی، ژیلا آل‌رشاد، ژیلا شاهی ، مرجان سپهری، ماجین موسوی، فریبا آهنگ مهدی محتشمی، سعید فرجی، بهزاد مشایخ، ابراهیم ابراهیمی، ابوالحسن علی محمدی، علی گل زاده، محمود معصومی، محمد سلمان اعلایی، محمد خالصی، مهسا نوعی، سمانه صالحی، ساسان صالحی، فرناز قره خانی. به ایفای نقش پرداخته اند.

فصل فراموشی فریبا

 عباس رافعی از عقد قرارداد اکران فیلم سینمایی «فصل فراموشی فریبا» با پخش نیمروز فیلم خبر داد. رافعی درباره اکران آخرین اثر خود با نام « فصل فراموشی فریبا » به سوره سینما گفت: ما با پخش نیمروز فیلم قرارداد اکران این فیلم را بستیم و امیدواریم در اکران پاییز « فصل فراموشی فریبا » را روی پرده سینماها ببینیم. در حال حاضر تیزر و آنونس « فصل فراموشی فریبا » هم آماده است که پرهام وفایی که تدوین این اثر را برعهده داشت، تیزر و آنونس فیلم را نیز ساخته است. پس از جشنواره فیلم فجر متوجه شدیم که مخاطب در مورد برخی از شخصیت‌ها و فضاها با ابهام مواجه است که تغییراتی را در این راستا اعمال کردیم و پلان هایی به فیلم اضافه شد.

رافعی درباره فیلمنامه « در غربت » با اشاره به شرایط بد اقتصادی سینما گفت: مثل اینکه قرار نیست شرایط برای ساخت این اثر فراهم شود و این به دلیل اوضاع بد اقتصادی در سینما است و من فکر می کنم بدلیل سنگین بودن هزینه های تولید بنیاد سینمایی فارابی اقدام بکند و کاری انجام بدهد که این ارگان هم باید تامین بودجه داشته باشد. مشغول کار دیگری در زمینه تهیه کنندگی و کارگردانی نیستم و در انتظار اکران « فصل فراموشی فریبا » خواهم بود.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 × دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>