عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » دومین نشست”لذت داستان”

دومین نشست”لذت داستان”

۱۳

مرداد

۹۳

دومین نشست”لذت داستان”

دومین نشست از سری نشست‌های “لذت داستان” موسسه فرهنگی هنری شهرستان ادب، با همکاری فرهنگسرای شفق روز سه شنبه (۱۴ مرداد ماه)،ساعت ۱۸ تا ۲۰ در فرهنگسرای شفق برگزار می‌شود.

دومین نشست “لذت داستان”

لذت داستان در اولین سه شنبه هر ماه برگزار می‌شود که در آن علاقه مندان به داستان فرصت دارند تا با یکی از نویسندگان مطرح دیدار داشته باشند.

در نشست مرداد ماه”لذت داستان” مجید قمصری نویسنده رمان‌هایی چون: ی «سه کاهن»، «شماس شامی» و «دیگر اسمت را عوض نکن» و مجموعه داستان‌های «سه دختر گلفروش»، «زیر خاکی» و «گوسال سرگردان» به عنوان میهمان حاضر خواهد بود و به بررسی داستانی از مینو رضایی خواهد پرداخت.

دومین نشست لذت-داستان

علاقه‌مندان به داستان در این نشست می‌توانند شنونده تجربیات داستان‌نویسی این نویسنده حرفه‌ای باشند و با وی به گفتگو بنشینند.

دوستداران شرکت در نشست لذت داستان می‌توانند در زمان باد شد به نشانی تهران، سیدجمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد) – خیابان ۲۱ – پارک شفق، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + هفت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>