عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » نمایشنامه‌خوانی مارکولفا خدمتکار خوشبخت

نمایشنامه‌خوانی مارکولفا خدمتکار خوشبخت

۲۵

فروردین

۹۳

نمایشنامه‌خوانی مارکولفا خدمتکار خوشبخت

نمایشنامه خوانی مارکولفا خدمتکار خوشبخت ، نوشته داریوفو و به کارگردانی مهلا اسلامی روز چهارشنبه(۲۷ فروردین ماه) ساعت ۱۷ در لابی خانه هنرمندان اجرا می‌شود.

 مارکولفا خدمتکار خوشبخت

بازیگران

شهاب غفاری، زهرا هاشمی، امیر محمد آتشی، سایه معینی، ستاره فخاری، امیررضا امجدی، حمیدرضا سنگیان

یادداشت کارگردان

نمایشنامه خوانی مارکولفا خدمتکار خوشبخت به عنوان اولین اجرای گرافیک تئاتر سال ۹۳ در لابی خانه هنرمندان اجرا می‌شود. حضور برای همگان رایگان است. این متن از میان سایر متون داریو فو که اغلب آنها در ژانر کمدی می‌باشند، انتخاب شده است و در طول چندین ماه تمرین به اثری قابل اجرا رسیده است. من و تمامی عوامل و بازیگران این اثر در ابتدای مسیر سخت، اما شیرین هنر هستیم. و امیدواریم اجرایی قابل توجه و در خور هنردوستان این سرزمین ارائه دهیم. از تمامی افرادی که در این مدت در کنارم بودند و شایسته‌ی تقدیر هستند، صمیمانه سپاسگزارم و در آخر این نمایش را به جناب آقای جمشید کاویانی، مترجم گرانقدر این اثر که اجازه‌ی اجرای این نمایش را به گروه ما داده اند، تقدیم می‌کنیم.

نمایشنامه خوانی مارکولفا،-خدمتکار-خوشبخت

عوامل تهیه

مترجم: جمشید کاویانی

صحنه خوان: فاتحه فخاری

عکاس: سپهر امینی

بهای بلیت: رایگان

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − سه =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>