عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » انتشار”ماه یخ زده” در بازار کتاب

انتشار”ماه یخ زده” در بازار کتاب

۲۴

اسفند

۹۲

انتشار”ماه یخ زده” در بازار کتاب

مجموعه داستانی «ماه یخ‌زده» به نویسندگی پتر اشتام، با ترجمه مریم مؤید‌پور و همکاری نشر افق منتشر شد.

مجموعه داستانی «ماه یخ‌زده»

«ماه یخ‌زده» ۱۰ داستان کوتاه را شامل می‌شود: «مهمان‌های تابستانی»، «روال روزگار»، «شام پروردگار»، «در جنگل»، «ماه یخ‌زده»، «زیبن شلفر»، «آخرین هنرمند رمانتیک»، «چمدان»، «رویاهای شیرین» و «کانی آیلند» عنوان داستان‌های این کتاب هستند.

مجموعه داستان ماه-یخ-زده

بخشی از داستان”ماه یخ زده”

وقتی درباره پروژه‌اش حرف می‌زد، کنارش ایستاده بودم و نمی‌توانستم چهره‌اش را ببینم، ولی صدایش پر انرژی و هیجان‌زده بود. گفت که آن زمین را سال‌ها پیش خریده بود، ده هزار متر مربع به قیمت سی هزار دلار کانادایی، زمینی که راهی به دریاچه ندارد، ولی چون کنار جاده‌ی اصلی است، برای کسب و کارش خوب است. گفت که آخر ژانویه به هالیفاکس پرواز می‌کند و از آنجا باید دو ساعت رانندگی کند تا به زمینش برسد. گفت که یک سال پیش آنجا بود و آن ناحیه بسیار زیباست، کمی دورافتاده است، ولی امکانات زیادی دارد و بهشت شکارچیان و ماهیگیران است.

بیفر را نمی‌توانستم در جنگل‌های کانادا مجسم کنم. رنگش پریده بود و صورتش پُف کرده بود و چندان سالم به نظر نمی‌رسید. ولی همچنان با شور و هیجان از زمینش در نووا سکوتیا می‌گفت، الان آن ناحیه در همان عرض جغرافیایی جِنُواست و گرمایش در فصل تابستان به سی درجه می‌رسد، ولی زمستانش بدون شک سرد و پربرف است.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>