عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه مجسمه‌ های حجمی

نمایشگاه مجسمه‌ های حجمی

۷

مهر

۹۳

نمایشگاه مجسمه‌ های حجمی

نمایشگاهی از مجسمه‌های حجمی و فلزی مهدی یاراحمدی با عنوان «شهر سوخته» از ۷ تا ۱۴ مهرماه در گالری زمستان خانه هنرمندان ایران به نمایش در خواهند آمد.

این گالری از دوشنبه ۷ مهرماه میزبان حجم­‌های فلزی مهدی یارمحمدی است.

آثار این نمایشگاه با استفاده از فرم‌های ساده شده طبیعت در کنار فرم‌های هندسی و گاه دفرمه شده، ایجاد شده است. اصالت و باستانی بودن اندیشه در چینش فرم‌ها و عناصر که پیکره‌ی واحدی را تشکیل می‌دهند، از مشخصه‌های این مجموعه است. به طور مثال می‌توان به نقش انتزاعی ماهی و نقوش هندسی  موجود بر سفالینه‌های «شهر سوخته» که به طور واضح در بعضی از مجسمه‌ها مشخص است، اشاره کرد.

همچنین نوع رنگ آمیزی، درخشش و تنوع طیف رنگی روی مجسمه‌ها باعث شده تا پیوندی در بیان کهن بودن و ریشه‌های باستانی مجسمه‌ها با نگاه امروزی آن برقرار شود.

نمایشگاه مجسمه‌های حجمی ، مهدی یاراحمدی از دوشنبه ۷ مهرماه، ساعت ۱۷ در گالری زمستان افتتاح می‌شود و تا ۱۴ مهرماه از ساعت ۱۳ تا ۲۰ ادامه خواهد داشت.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نُه + = 15

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>