عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » مجموعه داستان‌های کوتاه آلمانی منتشر شد!

مجموعه داستان‌های کوتاه آلمانی منتشر شد!

۶

مرداد

۹۳

مجموعه داستان‌های کوتاه آلمانی منتشر شد!

مجموعه داستان‌های کوتاه آلمانی، با ترجمه مهشید میرمعزی از سوی نشر نگاه منتشر شد.

مجموعه داستان‌های کوتاه آلمانی

این مجموعه داستان شامل چهار کتاب با عنوان های: «یک چهارشنبۀ بی تفاوت»، «دوستم دارد دوستم ندارد»، «آذرخش» و «عقربۀ سرنوشت»، است .

چهار کتاب این مجموعه برگزیده‌ای از داستان‌های کوتاه آلمانی هستند که بنا بر اظهار نظر پدیدآورندگانش برای افراد علاقمند به داستان‌نویسی بسیار مفید بوده و در کارگاه‌های داستان نویسی آلمان مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مجموعه-داستان‌های آلمانی

مجموعه «یک چهارشنبۀ بی تفاوت» هفده داستان کوتاه از نویسندگانی چون:  وولفگانگ بورشرت، ایلزه ایشینگر، هاینریش بل و برتولت برشت و نیز مقالاتی درباره نگارش تئوری داستان کوتاه را در بر دارد.

 مجموعه داستان «دوستم دارد، دوستم ندارد» دوازده داستان کوتاه از نویسندگانی چون: بورگ باخمن، هاینریش بل، ارنست همینگوی، جیمز جویس و زیگفرید لنتس و همچنین مقالاتی از آلفرد آدلر، تئودور و. آدورنو، ماکس فریش، اریش فروم و برتراند راسل آرا که  درباره عشق و دوست داشتن است در بر می‌گیرد.

مجموعه داستان «آذرخش»  بیست و سه داستان کوتاه را از نویسندگانی چون: این مجموعه می‌توان از گابریله وومان، میشائلا زویل، زیگفرید لنتس، ارنست همینگوی، وولفگانگ بورشرت و هانسو همچنین سه مقاله درباره‌ی به وجود آمدن داستان کوتاه، ویژگی‌های داستان کوتاه و کارگاه داستان کوتاه را شامل می‌شود.

  مجموعه داستان «عقربۀ سرنوشت»شامل سیزده داستان کوتاه از نویسندگانی چون: والتر کولبن هوف، گابرلیه وومان، یوزف ردینگ، ارنست همینگوی و هانس هاس و زندگینامه‌ای از نویسندگان را شامل می‌شود.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


چهار × = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>