عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » گزارش تصویری: مرداب روی بام

گزارش تصویری: مرداب روی بام

۱۰

اردیبهشت

۹۳

گزارش تصویری: مرداب روی بام

 نمایش مرداب روی بام به نویسندگی و کارگردانی رضا گوران و بازی: ستاره پسیانی، پانته آ پناهی ها، بهناز جعفری، ندا مقصودی، عبد آبِست ، دایانا فتحی، بیتا معیریان، جواد پولادی، پانیذ فریوسفی،از روز ۱۸ فروردین، ساعت ۱۹:۳۰  در تماشاخانه ایرانشهر-سالن استاد ناظر زاده کرمانی به روی صحنه نمایش رفته است ؛ مرداب روی بام تا ۳۱ اردیبهشت به اجرا در خواهد آمد.

نمایش مرداب روی بام

نمایش”مرداب روی بام” با اقتباسی از نمایشنامه “دوشیزه رزیتا” لورکا نوشته شده است و نویسنده با وفاداری به روح اثر تغییرات زیادی در متن و اجرای آن ایجاد کرده است و دیالوگ‌ها و پلات‌های متفاوتی از نمایشنامه”دوشیزه رزیتا” در “مرداب روی بام” وجود دارد البته گویا نویسنده این اثر نیز با نگاه و علاقمندی به شعر به نگارش و اقتباس پرداخته است. نقش برخی از شخصیت‌های نمایش نیز با توجه به هدف کلی نویسنده تغییرات وسیعی نسبت به متن لورکا داشته است. نمایش”مرداب روی بام” در گام نخست همان طور که از عنوان آن برداشت می‌شود با استعاره آغاز می‌شود و صحنه نخست نمایش با سمپاشی آغاز می‌شود.

 تصاویر نمایش

تصاویر مرداب-روی-بوم

تصاویر مرداب-روی-بوم

تصاویر مرداب-روی-بوم

تصاویر مرداب-روی-بوم

تصاویر مرداب-روی-بوم

تصاویر مرداب-روی-بوم

عکس: تیوال

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>