عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » سینما » اخبار سینما » نمایش مستند نجف دریابندری، یک دور تمام

نمایش مستند نجف دریابندری، یک دور تمام

۱۷

خرداد

۹۳

نمایش مستند نجف دریابندری، یک دور تمام

فیلم مستند نجف دریابندری یک دور تمام، به کارگردانی شمیم مستقیمی، روز یک شنبه(۱۸ خرداد ماه) ساعت ۱۷:۳۰ در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، به نمایش در می‌آید.

 نجف دریابندری، یک دور تمام

این برنانه هشتمین دوره کانون فیلم سینما حقیقت است که در آن ناصر صفاریان (منتقد سینما و مجری) و مهرداد فراهانی (منتقد) و شمیم مستقیمی حضور خواهند داشت.

مستقیمی در این اثر به دلیل علاقه‌اش به نجف دریابندری، پرتره‌ای از او را به تصویر کشیده است.

مستقیمی درباره مخاطبان مستند نجف دریابندری، یک دور تمام گفت:

مخاطب این فیلم باید اطلاعاتی راجع به دریابندری داشته باشد و قرار نیست با دیدن این فیلم تصویر کاملی از نجف به مخاطب داده بشود، شاید فیلم‌هایی ساخته شود که این مسئولیت را بر عهده بگیرد اما هدف من در این فیلم این نبود، در واقع سعی من بر این بود که با درهم فشرده کردن یک تعداد باکس موضوعی، مثل موضوع جنوب، ادبیات کلاسیک، محمد قاضی و.. در کنار هم، زندگی و روحیه نجف دریابندری را نشان بدهم.

* حضور در این برنامه برای علاقه مندان آزاد است و می‌توانند به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵،مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ نُه = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>