عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » انتشار رمان “منم تندیس تنهایی”

انتشار رمان “منم تندیس تنهایی”

۱۳

مرداد

۹۳

انتشار رمان “منم تندیس تنهایی”

اولین رمان فرح فرسار با عنوان “منم تندیس تنهایی” با همکاری انتشارات آموت منتشر شد.

منم تندیس تنهایی

داستان”منم تندیس تنهایی” روایتگر زندگی نسرین است که پس از کشته شدن همسرش تصمیم دارد با مهاجرت زندگی جدیدی برای خودش بسازد اما همچنان درگیر حوادث تلخ و شیرین زندگی گذشته‌اش است…

این اثر درامی است عاطفی جنایی و نشان دهنده عشق‌ها، جدایی‌ها، ازدست دادن باورهای یک عمر زندگی و عقده‌ها، روابط عاطفی چندین خانواده و مشکلات زندگی آن‌ها که با جنایت آمیخته است.

رمان منم-تندیس-تنهایی

نسرین پس از سال‌ها به زادگاه و به خانه پدری‌اش باز می‌گردد. اما با گذشت چندین سال هرگز نتوانسته پسرش را فراموش کند و در عن حال به دلیل اینکه نتوانسته قیافه او را دراین سن تجسم کند و همچنان او را همان پسر بچه غمگین می‌بیند.

داستان این رمان در ادامه زندگی نسرین را که به وطنش بازگشته تا فرزندش را که سال‌ها قبل از دست داده ملاقات کند روایت می‌کند و این ملاقات آبستن حوادثی است که زندگی آنها را به تلاطم می‌کشاند. وقوع قتل‌های پی درپی، و آشنایی با اشخاص جدید نسرین را در این داستان درگیر ماجراهایی می‌کند که متن این رمان را می‌سازد.

شماره‌های خرید تلفنی کتاب نشر آموت:

۶۶۴۹۶۹۲۳

۸۸۴۹۰۳۹۲

۰۹۳۶۰۳۵۵۴۰۱

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× سه = 9

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>