عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه نقاشی مهدی رضاییان

نمایشگاه نقاشی مهدی رضاییان

۳

آبان

۹۳

نمایشگاه نقاشی مهدی رضاییان

نمایشگاه نقاشی مهدی رضاییان، از روز جمعه(۲ آبان ماه) در گالری شکوه بازگشایی شد.

در این نمایشگاه ۳۳ اثر آبرنگ در اندازه‌های متعدد و با موضوع طبیعت ارائه شده است.سبک آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه نقاشی رضاییان رئال و امپرسیونیسم است.

او در این آثار بافت روستای ماسوله، مناظر اطراف آن و طبیعت روستاهای اطراف شهر مشهد را بر روی کاغذ آبرنگ نقاشی کرده است.

رضایییان  برای به تصویر کشیدن مناظر مختلف، در دل طبیعت رفته و ابتدا آن را با ابعاد کوچک کار کرده و سپس بر روی کاغذ‌هایی با ابعاد بزرگ انتقال داده است.

نمایشگاه نقاشی مهدی رضاییان

او در بعضی آثار بصورت دقیق کار کرده و در بعضی دیگر مناظرمورد نظرش را آزادانه در تابلو‌هایش انعکاس داده است، هنرمند در این آثار که بیشتر طبیعت‌های پاییزی می‌باشند از تکنیک خیس در خیس بهره گرفته، به این صورت که هیچ برشی در کار وجود ندارد و آن‌ها را بصورت آنی کار کرده است.

نمایشگاه نقاشی مهدی رضاییان تا ششم آبان ماه(به غیر از تعطیلات رسمی و پنجشنبه‌ها) دایر است و علاقه مندان می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به نشانی تهران، بلوار اندرزگو، خیابان شهید سلیمی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سه + 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>