عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » اجرای چهار موسیقی ویژه بانوان

اجرای چهار موسیقی ویژه بانوان

۱۹

مهر

۹۳

اجرای چهار موسیقی ویژه بانوان

برنامه « جشن سپاس خیریه » که اختصاص به نکوداشت یک بانوی کارآفرین دارد سه شنبه ۲۲ مهرماه با اجرای چهار گروه موسیقی ویژه بانوان در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گفته فیروزنیا ( سرپرست بنیاد خیریه فیروزنیا ) : بنیاد خیریه فیروزنیا از سال ۷۹ مشغول به فعالیت است، که برای حمایت از زنان سرپرست خانوار و دیگر امور خیریه تاسیس شده است و این جشن برای قدردانی از بانوان ارزشمندی که برای ارتقا کشور زحمت می‌کشند، قرار است هر ۶ ماه یکبار برگزار شود.

 موسیقی ویژه بانوان

در این مراسم چهار گروه موسیقی ویژه بانوان که هرکدام از شناخته شده ترین‌های حوزه خود هستند به اجرای برنامه خواهند پرداخت. اجرای موسیقی گروه آواز ملل به سرپرستی شهلا میلانی، اجرای موسیقی گروه پریشاد به سرپرستی پریچهر خلوتی، اجرای گروه حرکات موزون شیفتگان دل به سرپرستی هایده کیشی پور و اجرای گروه گونای به سرپرستی ماندانا طالبی از جمله برنامه‌های این جشن هستند.

شهلا میلانی در بخشی از این برنامه اپرای «کارمن» را اجرا خواهد کرد که  کودکانی تحت سرپرستی هایده کیشی‌پور به اجرای باله روی این اپرا می‌پردازند این درحالی است که نازلی بخشایش نیز با پیانو آنها را همراهی خواهد کرد. لازم بذکر است که، شهلا میلانی یکی از بزرگ‌ترین فولکلورخوان‌های ایران و مدرس و استاد دانشگاه است.

در این جشن پریچهر خلوتی سرپرست گروه «پریشاد» دو قطعه موسیقی اجرا خواهد کرد و گروه گنای نیز دو رقص آذری و کردی ارائه می‌دهد. سیمین غانم نیز مهمان ویژه  در این جشن خواهد بود. همچنین کنسرت موسیقی این هنرمند در روزهای ۲۳، ۲۴ و ۲۵ مهرماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

برنامه «جشن سپاس خیریه» سه شنبه ۲۲ مهرماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در تالار وحدت برگزار می‌شود که در این برنامه از بانو سرور رضوی کارآفرین ملی و نیکوکار تجلیل خواهد شد.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>