عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نبض نوسان‌های درخت

نبض نوسان‌های درخت

۱۴

مهر

۹۳

نبض نوسان‌های درخت

نمایشگاه نقاشی و طراحی “نبض نوسان‌های درخت” مجموعه‌ای از کارهای”علی رضا” تا ۱۸ مهر ماه در گالری ویستا برپااست.

نبض نوسان‌های درخت

نقاشی‌های علی رضا شامل درختانی رقصان در باد، سبزه‌هایی بر روی دامان دشت‌ها و طبیعتی است که بار‌ها در خیال خود آن‌ها را دیده‌ایم. طبیعتی که شاید هیچ‌گاه در واقعیت ندیده باشیم، ولی در ذهن و خیال خود آن را تصور کرده‌ایم. این هنرمند آنچنان در آثارش، طبیعت را نقش می‌کند که که می‌توان کودکانه‌های درونش را به خوبی دید. شاید اگر بخواهیم مشابهی برای آثار” رضا”بیاوریم” پل گوگن “نزدیک‌ترین هنرمند باشد.

شمار دیگری از آثار این هنرمند شامل تابلوهایی می‌شود که با خودکار بر روی مقوا کشیده شده است. طبیعت زیبای خیالی هنرمند همراه با هاله‌ای از رنگ‌های مختلف در این آثار به چشم می‌خورند.

نمایشگاه نبض نوسان‌های درخت

فرم‌های مینیمالیستی نقش‌هایی که به روی دیوار رفته شاید در نگاه اول این گونه برداشت شود که آثاری ساده هستند اما وقتی بیشتر بر روی آن‌ها متمرکز می‌شویم درمی‌یابیم که این آثار دارای عمق زیادی هستند و به زیبایی و با پیچیدگی‌های خاصی بر روی بوم کشیده شده‌اند.

طرح‌هایی که با مداد رنگی بر روی مقوا کشیده شده‌اند همراه با رنگ‌های زنده و بی‌مرزی آن‌ها مخاطب را مسحور خود می‌کند و دل کندن از آن را دشوار. البته این فرم در تابلوهای رنگ روغن این هنرمند نیز به چشم می‌خورد و می‌توان‌‌ همان طبیعت بکر را در آن آثار دید.

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه نبض نوسان‌های درخت می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه از ساعت۱۶ تا ۲۰، به نشانی تهران، خ مطهرى خ میرعماد-کوچه ١٢ پلاک ١١ مراجعه نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


4 + شش =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>