عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » سینما » اخبار سینما » فیلمی از نرگس آبیار در جشنواره آسیاپاسیفیک

فیلمی از نرگس آبیار در جشنواره آسیاپاسیفیک

۲۳

فروردین

۹۳

فیلمی از نرگس آبیار در جشنواره آسیاپاسیفیک

فیلم سینمایی«اشیا از آنچه در آینه می‌بینید، به شما نزدیک‌ترند» به عنوان اولین فیلم بلند نرگس آبیار و به تهیه‌کنندگی ابوذر پورمحمدی و محمدحسین قاسمی در جشنواره آسیاپسفیک لس آنجلس در تاریخ ۱ می‌۲۰۱۴(۱۱ اردیبهشت ۹۳) به نمایش درخواهد آمد.

«اشیا از آنچه در آینه می‌بینید، به شما نزدیک‌ترند»: نرگس آبیار

بازیگران

گلاره عباسی، حسام بیگدلو، مهران رجبی، امیر غفارمنش، گیتی معینی، رامسین کبریتی و …

این فیلم داستان زندگی زنی ساده و باردار به اسم لیلا را به تصویر کشیده است که با همسرش فرید، «حسام بیگدلو»، مستأجر دو خواهر پیر هستند.

فیلم نرگس-آبیار در جشنواره لس آنجلس

لیلا در زندگی با مشکلات زیادی مواجه است. ازطرفی، به‌دلیل بارداری ناخواسته، هم باید مشکلات بارداری را تحمل کند و هم نوزادی را بزرگ کند. ازطرف دیگر، هم ازلحاظ مالی در مضیقه هستند و هم شوهر بد‌اخلاق و بیکاری دارد که به او و زندگیش اهمیتی نمی‌دهد، شب‌ها تا دیروقت با رفقا و خانودۀ خود است و موجب نگرانی و آزار لیلا می‌شود. البته دو خواهری که صاحب‌خانۀ لیلا هستند، بسیار به او کمک می‌کنند. شبی، خانوادۀ فرید خود را به خانۀ لیلا دعوت می‌کنند….

فیلم نرگس-آبیار در جشنواره لس آنجلس

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو − 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>