عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » نشست هفتگی شهر کتاب: عصری با آگوتا کریستوف

نشست هفتگی شهر کتاب: عصری با آگوتا کریستوف

۲۵

مرداد

۹۳

نشست هفتگی شهر کتاب: عصری با آگوتا کریستوف

نشست هفتگی شهر کتاب روز سه شنبه (۲۸ مرداد ماه) ساعت ۱۶:۳۰ در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

نشست هفتگی شهر کتاب

در نشست این هفته شهر کتاب مرکزی،”سه گانه دوقلوها” نوشته، نویسنده سوییسی(آگوتا کریستوف) مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت که در این نشست، محمدحسن شهسواری، فرشته نوبخت و اصغر نوری (مترجم آثار) حضور خواهند داشت.

آگوتا کریستوف معروف‌ترین نویسنده‌ معاصر سوئیسی است که با نوشتن سه‌گانه‌ «دوقلوها» به شهرت جهانی دست یافت. خواننده‌های بی‌شمار آثار او مجذوب و مبهوت نثری شدیدا مینی‌مالیستی می‌شوند که سرسختانه همه‌ تصنع‌ها را رد می‌کند تا خشونت و سیاهی زندگی را در نزدیک‌ترین حالت ممکن به مخاطب ارائه دهد.

حضور در این نشست برای عموم آزاد است و غلاقه مندان می‌توانند در زمان یاد شده به نشانی تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر، نبش کوچه‌ سوم، مراجعه نمایند.

نشست هفتگی شهر-کتاب

سه گانه آگوتا کریستوف

دفتر بزرگ(جلد اول)،مدرک(جلد دوم)،دروغ سوم(جلد سوم) از مجموعه سه گانه”دو قلوها”ی کریستوف است.

جلد اول(دفتر بزرگ): کریستوف در این اثر، روایت کننده زندگی دو برادر دوقلو است که در زمان جنگ هانی دوم زمانی که آلمان ها، مجارستان را تصرف می‌کنند، از شهر خود به شهری وچک می‌روند تا در کنار مادربزرگشان باشند.

جلد دوم(مدرک): نویسنده در این اثر به”زندگی لوکاس”( یکی از این دو برادر دوقلو)- از دوره نوجوانی تا ۳۰ سالگی- می‌پردازد، مدر:، سرشار از صحنه‌هایی خشن همراه با طنزی سیاه است که به سبک مینی مال نوشته شده است.

 جلد سوم(دروغ سوم):به ملاقات این دو برادر دوقلو در سن ۵۰ سالگی می‌پردازد.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 6 = پنجاه چهار

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>