عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تازه های نشر » اخبار نشر » نشست هفتگی شهر کتاب: «یک زبان-سه سرزمین»

نشست هفتگی شهر کتاب: «یک زبان-سه سرزمین»

۱۳

اردیبهشت

۹۳

نشست هفتگی شهر کتاب: «یک زبان-سه سرزمین»

همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب تهران، نشست هفتگی شهر کتاب مرکزی روز سه شنبه(۱۶ اردیبهشت ماه) ساعت ۱۶:۳۰، با اجرای برنامه” یک زبان-سه سرزمین” انجام می‌گیرد.

نشست شهر کتاب

نشست «یک زبان-سه سرزمین» با حضور نویسندگانی از آلمان، اتریش و سوئیس برگزار می‌شود که در این جلسه، فرانتس هولر از سوئیس، سابینه گروبر از اتریش، داوید واگنر از آلمان و محمود حسینی‌زاد، حضور خواهند داشت.

علاقه مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به نشانی تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر، نبش کوچه‌ی سوم، مراجعه نمایند.

نشست هفتگی شهر-کتاب

همچنین کارگاه ادبیات معاصر آلمانی زبان در روز دوشنبه پانزدهم اردیبهشت ساعت ۱۰ تا ۱۲ با حضور سه نویسنده و دکتر رائد فریدزاده برگزار می‌شود. دانشجویان زبان و ادبیات آلمانی دانشگاه‌ها و علاقه‌مندان به ادبیات معاصر آلمانی می‌توانند برای حضور در این کارگاه به جریان‌های ادبی معاصر در این سه کشور اختصاص دارد، بیشتر آشنا شوند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− دو = 5

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>