عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » تئاتر » اخبار تئاتر » هفت شب نمایشنامه خوانی در برج میلاد

هفت شب نمایشنامه خوانی در برج میلاد

۱۸

مرداد

۹۳

هفت شب نمایشنامه خوانی در برج میلاد

برنامه نمایشنامه خوانی تعدادی از نمایشنامه نویسان از بیستم تا بیست و ششم مرداد ماه ساعت ۱۸، در برج میلاد برگزار می‌شود.

هفت شب نمایشنامه خوانی

برنامه‌های برنامه نمایشنامه خوانی در برج میلاد:

دوشنبه( ۲۰ مرداد):  حسین پاکدل، نمایشنامه «یک صبح ناگهان»

سه شنبه(۲۱ مرداد): آرش عباسی، نمایشنامه«۳۰ سال بعد» و همچنین نمایشنامه«دخی‌ها» نوشته و کار رضا شاهبداغی توسط یک گروه خوانده می‌شود.

چهارشنبه(۲۲ مرداد): نمایشنامه «صدای زخم» نوشته محمد چرم‌شیر

پنج شنبه(۲۳ مرداد): نمایشنامه «خواب ماهی‌ها» نوشته محمد امیر یاراحمدی

جمعه(۲۴ مرداد): نمایشنامه «زری بانو» نوشته حمیدرضا آذرنگ

شنبه(۲۵ مرداد):حمید امجد، نمایشنامه «سه خواهر و دیگران»

یک شنبه(۲۶ مرداد): علیرضا نادری ، نمایشنامه «رازِ ق”ِ فا “س” در بَرزَ”خ»

همزمان با این نمایشنامه نویسان، ۷ گروه جوان از پروژه دانشگاهی «کارناوال انفعال» نیز آثار خود را به صورت گروهی نمایشنامه خوانی می‌کنند. به طوریکه در هر برنامه، یک نمایشنامه نویس حرفه‌ای در کنار یک گروه دانشجویی نمایشنامه خوانی دارد.

اولین نمایشنامه‌ای که از گروه دانشجویی روخوانی می‌شود،(Radiogy ) نوشته آریا باغستانی است که روز ۲۰ مرداد روخوانی می‌شود. در ادامه، نمایشنامه «فراموشی» نوشته یاسمن طاهری خسروشاهی روز ۲۱ مرداد نمایشنامه خوانی می‌شود.

در سومین روز برنامه که در تاریخ ۲۲ مرداد برگزار می‌شود، نمایشنامه «ما آویخته ها» نوشته شقایق شاهرودی روخوانی می‌شود. همزمان با چهارمین روز برنامه نیز نمایشنامه «خرید، مهمونی، ورزش، رستوران» نوشته مینا صیادی روز ۲۳ مرداد روخوانی می‌شود.

برنامه با روخوانی نمایشنامه «نوبل» نوشته رومینا نظامی روز ۲۴ مرداد نمایشنامه خوانی خواهد شد. «تابو» و «دنیا یک تیغ ماهی است که ما به آن وصل شده ایم» عنوان دو اثری است به نویسندگی پریسا کیومرثی و فاطمه محمودی که روز ۲۵ مرداد روخوانی می‌شوند.

در آخرین روز برنامه نیز نمایشنامه‌های «پیله تا پی له» و «وصیت» دو اثری هستند که توسط سها آردم و نیما نادری نوشته شده‌اند و در روز ۲۶ مرداد نمایشنامه خوانی خواهند شد. نمایشنامه‌های پروژه دانشگاهی انفعال حاصل کارگاه نمایشنامه نویسی نغمه ثمینی هستند که چندی پیش برای دانشجویان ادبیات نمایشی دانشکده هنرهای زیبا برگزار شده بود.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 × پنج =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>