عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه”از گذشته تا امروز”

نمایشگاه”از گذشته تا امروز”

۱۱

اسفند

۹۲

نمایشگاه”از گذشته تا امروز”

نمایشگاه”از گذشته تا امروز” از روز دوشنبه(۱۲ اسفند ماه) در گالری نقش جهان بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه”از گذشته تا امروز”

در نمایشگاه گروهی”از گذشته تا امروز” که با هدف نشان دادت سیر تحول هنر برگزار خواهد شد آثاری متعدد در رشته‌های مختلف هنری چون: مینیاتور، تذهیب،‌ خوشنویسی، نقاشی‌خط و تصویرسازی، به نمایش در می‌آید.

نمایشگاه-از-گذشته-تا-امروز- در نقش جهان

هنرمندان

مصطفی اخواص، یوسف حسینی، بهزاد بزرگی، حمید طلوعی‌فرد و سالومه گل‌نراقی

حمید طلوعی فرد درباره نمایشگاه”از گذشته تا امروز” گفته:

در کارها همنشینی هنر مدرن و سنتی به خوبی دیده می‌شود. به عنوان مثال در تابلوی مشترکی که من و خانم گل‌نراقی کار کرده‌ایم، تلفیقی از نقاشی‌خط و تصویرسازی با المان‌های سنتی و مدرن این هنرهاست. در این تابلو ماجرای «مشی و مشیانه» که از اسطوره‌های ایرانی هستند در ۱۹ شاخه روایت می‌شود.

نمایشگاه-از-گذشته-تا-امروز- در نقش جهان

همچنین او درباره کارهای مشترک با هنرمندان دیگر اظهار کرد:

به وجود آوردن این تابلو و برگزاری این نمایشگاه، آغازی برای برگزاری نمایشگاه اصلی و مشترک من و خانم گل‌نراقی است که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود. این نمایشگاه تلفیقی از نقاشی‌خط و تصویرسازی خواهد بود؛ در این اثر که به صورت چاپ سنگی کار شده، چندین سبک متنوع از جمله کلاژ پارچه به کار گرفته شده است. به اعتقاد من دنبال کردن برگزاری نمایشگاه‌های تلفیقی، می‌تواند تاثیر زیادی در استقبال از هنرهای تجسمی داشته باشد. وقتی مخاطب با چند هنر مختلف در یک نمایشگاه روبه‌رو می‌شود، فرصت بیشتری برای آشنایی با انواع هنرها خواهد داشت.

گالری نقش جهان تا ۱۶ اسفند ماه در ساعات ۱۶ تا ۲۰ پذیرای باردید کنندگان از نمایشگاه”از گذشته تا امروز” خواهد بود و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند به آدرس تهران، نیاوران، خیابان مژده، خیابان محمود احمدزمانی، خیابان آیت‌الله محمودی ۲، شماره ۹ ، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 6 = دوازده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>