عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه تصویرسازی”شلنگ تخته” در گالری ایده

نمایشگاه تصویرسازی”شلنگ تخته” در گالری ایده

۲۵

دی

۹۲

نمایشگاه تصویرسازی”شلنگ تخته” در گالری ایده

نمایشگاه تصویرسازی بهرام کریم زاده تحت عنوان”شلنگ تخته” تا ۲۸ دی ماه در گالری ایده بر پا است.

درباره نمایشگاه تصویرسازی

در نمایشگاه تصویرسازی “شلنگ تخته” که اولین نمایشگاه انفرادی کریم زاده محسوب می‌شود، ۴۰ اثر تصویرسازی شده با روان نویس به نمایش گذاشته شده است  که این آثار فیگورهایی با موضوعات مختلف اجتماعی و سورئال هستند.

درباره نمایشگاه تصویر سازی شلنگ تخته گفته‌های کریم زاده را می‌خوانیم:

این تصویرسازی‌ها با نگاهی انتقادی و هجوآلود به زندگی معاصر انسان‌ها و روابط آن‌ها اشاره دارد. سعی کرده‌ام با کمک این کارها تاثیر و مفهوم مورد نظرم را در معرض دید مخاطبان قرار بدهم.

نمایشگاه-تصویرسازی شلنگ تخته

کریم‌زاده همچنین عنوان کرد:

حدود ۱۰ سال است که هنر تصویرسازی را دنبال می‌کنم. در ابتدا قرار بود آثارم را با کمک نشر ماهوت در قالب یک کتاب منتشر کنم و برخی از آن‌ها را در نمایشگاه‌های مختلف به نمایش بگذارم، اما به خاطر مشکلات مختلف موفق نشدم.

گالری ایده در روزهای برپایی نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ میزبان بازدید کنندگان از نمایشگاه تصویرسازی بهرام کریم زاده خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند به آدرس تهران، خیابان کریمخان‌زند، خیابان خردمند شمالی، خیابان هجدهم، شماره ۲۶، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت × = 14

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>