عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه تصویرگری “گابریل پاچکو”

نمایشگاه تصویرگری “گابریل پاچکو”

۲۷

خرداد

۹۳

نمایشگاه تصویرگری “گابریل پاچکو”

نمایشگاه تصویرگری “گابریل پاچکو”-از تصویر گران مطرح معاصر- از ۲۸ خرداد ماه، با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مجله کودکیاری شهرزاد، اداره ارشاد شمیرانات و خانه هنرمندان ایران، در خانه هنرمندان-گالری پاییز برگزار می‌شود.

نمایشگاه تصویرگری

سفر ۱۰روزه پاچکو به ایران به دعوت استودیو دانه آب و دو تصویرگر مطرح ایرانی نرگس محمدی (هاسمیک) و سولماز جوشقانی و صادق امیری گرافیست انجام گرفته است و علاوه بر برپایی این نمایشگاه تصویرگری، برگزاری ورک شاپ چهار روزه، سمینار تخصصی، دیدار با هنرمندان از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده در زمان حضور این هنرمند در ایران است.

گابریل پاچکو که در سال ۱۹۷۱ در مکزیک به دنیا آمده و در حال حاضر در اسپانیا و آرژانتین به کار و زندگی مشغول است، تا کنون جوایز بسیاری از جشنواره‌های معتبر جهانی همچون بلونیا، بلگراد، چیتا، براتیسلاوا، سارمده، مکزیک، پرتغال، ژاپن، کره و کرواسی به دست آورده است.

نمایشگاه-تصویرگری گابریل پاچکو

*لازم به یادآوری است که نیمی از درآمد حاصل از فروش آثار نمایشگاه تصویرگری گابریل پاچکو، به کودکان محروم تحت پوشش خیریه مهرآفرین، تعلق می‌گیرد و خانه هنرمندان به مدت یک هفته پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه تصویرگری گابریل پاچکو خواهد بود.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 9 = هفده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>