عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه خوشنویسی”چکامه کوچ”

نمایشگاه خوشنویسی”چکامه کوچ”

۱۰

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه خوشنویسی”چکامه کوچ”

نمایشگاه خوشنویسی”چکامه کوچ” به همت انجمن خوشنویسان ایران و با همکاری خانه شعر و هنر واشقانی، از روز جمعه(۱۲ اردیبهشت ماه) در انجمن خوشنویسان برپا می‌شود.

نمایشگاه خوشنویسی

نمایشگاه خوشنویسی”چکامه کوچ، به یاد استاد علی واشقانی فراهانی(به مناسبت چهلمین روز درگذشت ایشان)، برگزار می‌شود و در آن ۴۶ اثر از آثار استاد واشقانی به نمایش در خواهد آمد.

نمایشگاه-خوشنویسی چکامه کوچ

مضمون این آثار آیات، اشعار شاعران کهن و معاصر و مضامین اخلاقی و عرفانی است که فرزند علی واشقانی‌فراهانی با بیان اینکه آثاری که به نمایش گذاشته خواهند شد با کمک دوستان و شاگردان وی جمع‌آوری شده و جنبه نمایشگاهی ندارند، اشاره می‌کند که وی در دوران حیاتش علاقه‌ای به برگزاری نمایشگاه انفرادی نداشته است و هدف از برگزاری این نمایشگاه را صرفا زنده نگاه داشتن یادر پدر می‌داند.

نمایشگاه خوشنویسی”چکامه کوچ” تا ۱۹ اردیبهشت ماه دایر است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه و ساعت ۹ تا ۱۸، به نشانی تهران، نشانی تجریش، خیابان دزاشیب، خیابان کریمی، خیابان سلیمی، شماره۱۴۷، باغ اعلاء، واحد شمال انجمن خوشنویسان مراجعه کنند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>