عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه”رویای بهار” در نگارخانه افرند

نمایشگاه”رویای بهار” در نگارخانه افرند

۱۳

اسفند

۹۲

نمایشگاه”رویای بهار” در نگارخانه افرند

نمایشگاه”رویای بهار” از روز جمعه(۱۶ اسفند ماه) در نگارخانه افرند بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه”رویای بهار”

در این نمایشگاه گروهی که آخرین نمایشگاه نگارخانه افرند تا پایان سال است، آثاری از ۲۳ هنرمند برای نمایش و فروش ارائه خواهد شد.

درباره آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه”رویای بهار” گفته شده:

بعضی از کارها از گنجینه خود گالری برای نمایشگاه برگزیده شده‌اند و بعضی دیگر نیز با سفارشی که به هنرمندان دادیم برای نمایش آماده شده‌اند.

نمایشگاه گروهی -رویای-بهار

مدیر نگارخانه افرند در رابطه برنامه‌های نگارخانه افرند گفته:

گالری افرند هر سال برنامه‌ای را به شکل‌های مختلف برای نمایش و فروش آثار هنرمندان در ایام نزدیک به عید نوروز در نظر می‌گیرد. امسال هم با جمع‌آوری آثار متنوعی از هنرمندان مختلف و بنام، سعی داشته‌ایم این فرصت را در اختیار هنرمندان و مردم برای خرید آثار هنری قرار بدهیم تصور ما این است که این نمایشگاه به دلیل ارائه کارهای هنرمندان معروف، مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد، چون به هر حال این هنرمندان از کسانی هستند که خریداران آثار هنری توجه ویژه‌ای به آثار آن‌ها دارند و به دنبال جمع‌آوری آن‌ها هستند.

هنرمندان

هانیبال الخاص، ثمیلا امیرابراهیمی، محمدرضا ایزدخواه، سروژ بارقسیان، سیما بینا، حمید پازوکی، ژازه طباطبایی، حسینعلی ذابحی، باسم رسام، مجتبی سیادتی، امیر شلمانی، ترانه صادقیان، مهرداد طلادار، لئون کهن، ناصر محمدی، سوسن قائم‌مقام، مرضیه قره‌داغی، کامیار مشعوف، علی ندایی، اکبر نیکان‌پور، گیزلا وارگاسینایی، محسن وزیری مقدم و رضا هدایت

نگارخانه افرند تا ۲۳ اسفند پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه”رویای بهار” خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند برای بازدید در روزهای یاد شده از ساعت ۱۶ الی ۲۰ به نشانی تهران، یوسف‌آباد، جهان‌آرا، خیابان نوزدهم (جلال حسینی)، شماره ۴۸، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ چهار = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>