عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » موسیقی » اخبار موسیقی » نمایشگاه زیورآلات “تکه‌ای از پرواز را با خود داشته باش”

نمایشگاه زیورآلات “تکه‌ای از پرواز را با خود داشته باش”

۱۷

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه زیورآلات “تکه‌ای از پرواز را با خود داشته باش”

نمایشگاه زیورآلات گروه «روژه» با نام “تکه‌ای از پرواز را با خود داشته باش”، از پنج شنبه، ۱۸ اردیبهشت ماه در نگارخانه مس‌نگار افتتاح می‌شود.

نمایشگاه زیورآلات

آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه زیورآلات از کارهای آذین بقاپور و سحر سنگلجی است که برای ساخت این آثار از نقره و سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی  استفاد شده است.

بقا پور در رابطه با آثار ارائه شده یرای نمایشگاه زیور آلات”تکه‌ای از پرواز را با خود داشته باش” گفته است:

 تمام مراحل طراحی و ساخت این زیورآلات توسط من و خانم سنگلجی انجام شده و از هر کار هم تنها یک نمونه ساخته می‌شود تا برای کسی که می‌خواهد آن را داشته باشد، منحصر به فرد باقی بماند. ظرافت، هماهنگی رنگ‌ها و تطبیق موضوع نمایشگاه با سلایق امروز، از ویژگی‌های طرح‌های این نمایشگاه است.

نمایشگاه-زیورآلات گروه روژه

وی در ادامه افزود:

خلاقیت نقش مهمی در ویژه بودن کار طراحی و ساخت زیورآلات است. هنرمند باید بتواند حس خود را به کار هنری منتقل کند، چون کار هنری برای دل آفریده می‌شود و قیمت مادی آن در درجه بعدی قرار دارد.

نمایشگاه زیورآلات «تکه‌ای از پرواز را با خود داشته باش» که در ساعت ۱۶:۳۰ پنج شنبه بازگشایی می‌شود تا روز ۲۱ اردیبهشت ادامه خواهد داشت و علاقه مندان می‌توانند برای بازدید به نشانی تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، خیابان حکیم اعظم، مجتمع پارک پرنس، بخش تجاری، شماره ۵، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 4 = یک

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>