عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه سیاه قلم”جسم در تجرد”

نمایشگاه سیاه قلم”جسم در تجرد”

۳

اسفند

۹۲

نمایشگاه سیاه قلم”جسم در تجرد”

نمایشگاه سیاه قلم رویا سرخوش تحت عنوان”جسم در تجرد” ار روز جمعه(۲ اسفند ماه) در گالری احسان بازگشایی شد.

نمایشگاه سیاه قلم”جسم در تجرد”

در نمایشگاه سیاه قلم رویا سرخوش ۱۸ اثر سیاه قلم به نمایش در آمده است که سرخوش نقاشی‌ها را از روی عکس‌هایی ترسیم کرده که یا خود آن‌ها را تهیه نموده و یا از منابع گوناگون گرفته است.

رویا سرخوش درباره آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه ساه قلمش گفته:

کارهای این نمایشگاه نگاه جدیدی به جسم انسان دارند. سعی کردم کارها را به صورت آبستره و ساده نمایش دهم تا مخاطب در مواجهه با آن‌ها به پیامی که وجود دارد، آسان‌تر دست پیدا کند. همچنین از زوایایی به کار نگاه کرده‌ام که برای مخاطب جذابیت و گیرایی داشته باشد؛کار روی سیاه قلم‌های این نمایشگاه را از یک سال و نیم پیش آغاز کردم. در ابتدا سیاه قلم را به صورت تفننی دنبال می‌کردم، اما از یک جا به بعد تصمیم گرفتم تابلوهایی به صورت حرفه‌ای و برای حضور در نمایشگاه آماده کنم. در این نمایشگاه هم از دو هنر عکاسی و سیاه قلم به صورت تلفیقی استفاده شده و من همیشه نگاه مثبتی به همنشینی هنرهای مختلف در کنار یکدیگر داشته‌ام.

نمایشگاه-سیاه-قلم" جسم در تجرد:

سرخوش در متن معرفی این نمایشگاه نوشته است:

«دیریست نیرویی درونم مرا وا می‌دارد که نقشی نو به کاغذ سفید بیافرینم. گویی دستانم تنها وسیله‌ای است برای انتقال آنچه که ذهنم توان دیدنش را دارد، تا همگان را به این نگرش مجرد به کمال زیبایی انسان، دعوت کنم. زیبایی آنگونه که هست، خالص و ناب. بازتابی از زیبایی خالق بر مخلوق. و در پی ترسیم آن چه که دیدم تنها به هزار رنگ میان سیاهی خالص تا سفیدی خالص بدور از تجمل دیگر رنگ‌ها متوسل می‌شوم، مگر خلوص زیبایی برترین آفریده را به معرض تماشا بگذارم.»

گالری احسان تا روز چهار شنبه(۷ اسفند ماه) پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه سیاه قلم”جسم در تجرد” خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در ساعات ۱۶ تا ۲۰ به آدرس تهران، آجودانیه، ۱۴شرقی، شماره ۲۲، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× هشت = 16

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>