عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه طراحی”ارکان ارکون”

نمایشگاه طراحی”ارکان ارکون”

۱۴

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه طراحی”ارکان ارکون”

نمایشگاه طراحی رضا پناهی با عنوان”ارکان ارکون” روز جمعه (۱۲ اردیبهشت ماه) در گالری مریم فصیحی هرندی، بازگشایی شد.

نمایشگاه طراحی

پناهی در این نمایشگاه طراحی مجموع ۲۰۰ اثر را که درباره فلسفه تاریک اندیشی است و در مناسبت‌های گوناگون ایرانیان جایگاه دارد به نمایش گذاشته.

پناهی در “ارکان ارکون”به شکلی بصری و زیباشناختی به نقد و بررسی این اندیشه می‌پردازد و آثارش را در قالب مضامینی مشخص و منظم ساماندهی کرده و نمایه‌ای آیینی را پدید آورده که به بن مایه‌های تصویری گسترده‌ای ارجاع می‌دهند و در جابه جایی معنایی خود به نوعی پیش زمینه‌های ذهنی بیننده‌اش را به چالش می‌کشد.

پناهی با توصیف استحاله فرمیک و تخریب کهن الگو‌ها به دیدگاهی چندسویه دست پیدا ‌کرده و با پی ریزی نظمی نوین دنیایی انباشته از نشانه‌ها و معنا را پیشنهاد می‌دهد. آثار او به نوعی یک پروسه توصیف، استحاله، تخریب و ترکیب هستند.

نمایشگاه-طراحی ارکان ارکون

نمایشگاه طراحی”ارکان ارکون” تا ۲۶ اردیبهشت ماه در یاعات ۱۶ تا ۲۱ در گالری مریم فصیحی هرندی دایر است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند به نشانی تهران، دروس، خیابان وارسته، کوچه مشایخی، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


5 − = دو

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>