عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه طراحی بهرام دبیری

نمایشگاه طراحی بهرام دبیری

۴

اسفند

۹۲

نمایشگاه طراحی بهرام دبیری

نمایشگاه طراحی‌های بهرام دبیری از روز پنج شنبه(۸ اسفند ماه) در گالری نگاه برگزار می‌شود.

نمایشگاه طراحی

در نمایشگاه طراحی بهرام دبیری ۲۵ اثر همچون سایر کارهای این هنرمند به نمایش در خواهد آمد.

گفته‌های درباره آثار به نمایش در آمده و سبک کارهایش در این نمایشگاه می‌خوانیم:

برخی از آن‌ها کارهای تازه‌ای است که امسال انجام داده‌ام و تعدادی از آن‌ها هم گزیده‌ای از طراحی‌های سال‌های گذشته است. این مجموعه در همان حال و هوای کارهای گذشته است، اما سعی کرده‌ام در تکنیک و نوع کارها متفاوت عمل کنم.

او افزود:

البته این تغییر طبیعی است و هر هنرمند در هر دوره‌ای سبک کارش تغییر می‌کند، اما تابلوها همان شیرازه‌بندی عمومی و هویت کارهای گذشته را دارند؛ یعنی همان چیزی که به آن امضای هنرمند می‌گوید و بقیه با دیدن آثار بدون امضایش هم می‌فهمند این اثر هنری متعلق به کدام هنرمند است.

نمایشگاه-طراحی بهرام دبیری

دبیری همچنین عنوان کرد:

مثل کارهای گذشته موضوع طراحی‌ها انسان، پرنده‌ها و حیوانات هستند. البته این سبک کار، رئال نیست. باور من این است که هنر رئالیستی وجود ندارد و شعر و ادبیات و نقاشی وام‌دار تخیل هنرمند هستند. اگرچه موضوع طراحی‌ها طبیعت است، اما نمی‌توان به آن هنر رئال گفت.

گالری نگاه تا ۲۰ اسفند ماه پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در روزهای یاد شده به آدرس تهران، لواسان، ابتدای بلوار اصلی(امام خمینی)، خیابان شکوفه، خیابان نگار، انتهای کوچه گلزار، شماره ۳۲، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش × = 42

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>