عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه طراحی”چیزی نزدیک به غریبگی”

نمایشگاه طراحی”چیزی نزدیک به غریبگی”

۷

اسفند

۹۲

نمایشگاه طراحی”چیزی نزدیک به غریبگی”

نمایشگاه طراحی گروهی تحت عنوان” چیزی نزدیک به غریبگی”، روز جمعه(۹ اسفند ماه) در گالری دی بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه طراحی

در نمایشگاه طراحی”چیزی نزدیک به غریبگی” ۱۸ تابلو از آثار: فاطمه افشاری، ابراهیم رهنمامنش، مژگان حبیبی، زهرا حیدری، سارا مطلوب و ابوالفضل معصومی با نگاه به مسئله بازنمایی و با تکنیک‌های گوناگون مانند: رنگ روغن، کلاژ و تکنیک‌های تلفیقی، به نمایش در خواهد آمد.

نمایشگاه-طراحی چسزی نزدیک به غریبگی

در رابطه با نمایشگاه”چیزی نزدیک به غریبگی” و سبک کارها می‌خوانیم:

 آنچه که نقطه اتصال آثار این هنرمندان و حضور مشترک آن‌ها در یک نمایشگاه است، نگاه آن‌ها به مسئله بازنمایی و تفاوت آن با بازتابی است. در بازتابی واقعیت بدون دخل و تصرف هنرمند و آن‌گونه که هست نمایش داده می‌شود، اما در بازنمایی هنرمند می‌تواند از تخیل و ذهن خود در نمایش حقیقت بهره بگیرد؛ در عین اینکه به آن وفادار هم هست؛  تابلوهای انتخاب شده برای این نمایشگاه، علیرغم داشتن موضوعات اجتماعی و فیگوراتیو، حاصل زیست هنرمندان با آدم‌های اطرافشان است. آدم‌هایی که به طور روزمره با آن‌ها در ارتباط هستند و در نمایش آن‌ها از داستان شخصی و ذهنی خود استفاده کرده‌اند. در کارها پرتره وجود دارد، اما نمی‌توان آن‌ها را پرتره صرف دانست.

گالری دی تا ۱۸ اسفند ماه پذیرای بازدیدکنندگان از نمایشگاه چیزی نزدیک به غریبگی خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در ساعات ۱۶ تا ۲۰ به آدرس تهران، خیابان ولیعصر – بالاتر از اسفندیار- خیایان عاطفی پلاک ۱۳۰ واحد یک، به نمایش در خواهد آمد.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش − 1 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>