عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه طراحی «گستره بسته»

نمایشگاه طراحی «گستره بسته»

۲

شهریور

۹۳

نمایشگاه طراحی «گستره بسته»

نمایشگاه طراحی “گستره بسته” لیلی رشیدی تا ۵ شهریور ماه در گالری طراحان آزاد برپا است.

نمایشگاه طراحی«گستره بسته»

در نمایشگاه طراحی لیلی رشیدی ۱۲ اثر با تکنیک طراحی روی پارچه با خودکار و روان نویس به نمایش در آمده است.

این هنرمند درباره آثارش گفته:

در چند سال گذشته بیشتر نقاشی کار می‌کردم و این نمایشگاه در واقع نخستین فعالیت هنری من در زمینه تکنیک طراحی روی پارچه است. سعی کردم با ساده‌ترین ابزار و با حذف رنگ جزئیات فیگور انسان را برای به وجود آوردن یک فضا و حس و حال خاص به نمایش بگذارم.

نمایشگاه-طراحی لیلی رشیدی

وی همچنین عنوان کرد:

در فضای مورد نظرم انسان حضور دارد و این حضور مفاهیمی را دنبال می‌کند. با این حال نمی‌خواهم بگویم که دنبال مفهوم خاصی بوده‌ام و کارهایم را در قالبی نمی‌گنجانم که بخواهد مفهوم خاصی را در ذهن مخاطب تداعی کند. هدفم این بوده که مخاطب در مواجهه با طراحی‌ها برداشت شخصی خودش را از آن‌ها داشته باشد.

طراحی‌ها داستان‌وار نیستند و از ترکیب نخ و پارچه و بخشی از وجود انسان هستند تا حال و هوا و حسی را که به دنبالش بوده‌ام، بسازند.

 علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه طراحی”گستره بسته”، می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به نشانی تهران، میدان فاطمی، میدان گل‌ها، میدان سلماس، شماره ۵، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>