عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس˝ویترین گردی˝

نمایشگاه عکس˝ویترین گردی˝

۵

مهر

۹۳

نمایشگاه عکس˝ویترین گردی˝

نمایشگاه عکس”ویترین گردی” از روز پنج شنبه(۱۰ مهر ماه) در گالری دیدگاه بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه عکاسی

در این نمایشگاه، آثار برگزیده مسابقه عکاسی”ویترین گردی” که شامل ۲۹ اثر می‌شود به نمایش در خواهد آمد که این تعداد منتخبی است از ۴۰۰ اثری که برای شرکت در این مسابقه ارسال شده بود.

در این نمایشگاه آثاری از هنرمندان ۲۰ تال ۳۵ ساله داخلی و نیز آثار  ۴ هنرمند از” آلمان”،” استرالیا” و” کانادا”به نمایش درخواهد آمد.

داوران

رضا جلالی، پیمان هوشمندزاده و مسعود عباسی

فرید افشار(مدیر گالری) درباره اهداف برگزاری این نمایشگاه گفته:

مدرسه عکس دیدگاه با برپایی این نمایشگاه سعی دارد علاوه بر استعدادیابی از طریق فراخوان‌های عمومی، بستر مناسبی نیز برای ارتباط عکاسان با یکدیگر، تبادل دانش اطلاعات و همچنین فروش آثار هنرمندان جوان به وجود آورد.

 رضا جلالی یکی از داوران این مسابقه نیز درباره نحوه انتخاب آثار برای نمایشگاه نهایی “ویترین گردی” اظهار کرد:

آثار سه بار به طور کامل با حضور هر سه داور بازبینی شدند و از نظر تعداد هم محدودیت چندانی وجود نداشت، آثاری که در نهایت انتخاب شدند آثاری هستند که هم از نظر فنی و هم محتوایی از سطح کیفی بالاتری برخوردار بوده‌اند.

نمایشگاه عکس “ویترین‌گردی” تا ۲۰ مهر در گالری “دیدگاه”برپا است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند به نشانی تهران، خیابان آفریقا (جردن)، خیابان طاهری، پلاک ۳۵ ، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + دو =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>