عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس انجمن عکاسان

نمایشگاه عکس انجمن عکاسان

۳

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه عکس انجمن عکاسان

نمایشگاه عکس انجمن عگاسان ایران به مناسبت هفته جهانی تئاتر از ۷ اردیبهشت ماه در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

نمایشگاه عکس

در نمایشگاه عکس انجمن عکاسان ایران ۴۰ عکس رنگی و سیاه و سفید از تئاترهای اجرا شده در سال ۹۲ به نمایش در خواهد آمد.

رییس هیئت مدیره خانه تئاتردر رابطه با برنامه‌های جنبی نمایشگاه انجمن عکاسان گفت:

۱۴ اردیبهشت مراسمی با عنوان «شب عکاس» را برای اهدای جوایز برگزار خواهیم کرد که در آن گزارش تصویری از فعالیت‌های یک ساله انجمن عکاسان پخش می‌شود و در بخش‌هایی دیگر از سه یا چهار عکاس فعال در سال گذشته تقدیر می‌شود. همچنین در این مراسم به یک عکاس پیشکسوت مدالیوم خانه تئاتر اهدا خواهد شد.

امسال طرح دیگری هم به عنوان جایزه منتخب از نگاه مردم خواهیم داشت که در آن اثری که بیشترین رأی را توسط مخاطبان کسب کند در مراسم روز پایانی این جایزه را به خود اختصاص خواهد داد.

نمایشگاه-عکس انجمن عکاسان

همچنین او درباره تغییرات قوانین انجمن عکاسان خانه تئاتر گفته:

انجمن عکاسان خانه تئاتر در قانون جدید امسال خود محدودیتی را برای حضور و فعالیت عکاسان در انجمن نخواهد داشت. پیش از این قانون انجمن به گونه‌ای بود که هر سال حداکثر پنج عکاس می‌توانستند به انجمن وارد شوند، اما الان دیگر چنین محدودیتی وجود ندارد و درِ انجمن عکاسان به روی همه عکاسان باز است.

نمایشگاه عکس انجمن عکاسان تا ۱۴ اردیبهشت ماه دایر خواهد بود و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند به نشانی تهران، خیابان طالقانی،‌ بعد از ایرانشهر،‌خیابان شهید موسوی شمالی،ضلع جنوبی باغ هنر، طبقه ۲ خانه هنرمندان، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>