عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس بهرام گوهری

نمایشگاه عکس بهرام گوهری

۱۵

مرداد

۹۳

نمایشگاه عکس بهرام گوهری

نمایشگاه عکس بهرام گوهری با عنوان “آنِ دیگر” از ۷ شهریور ماه در گالری اعتماد، برگزار می‌شود.

نمایشگاه عکس”آن دیگری”

نمایشگاه عکس بهرام گوهریان به نفع موسسه آموزشی رعد خواهد بود و تمام درآمد حاصل از فروش آثار به امر آموزش، توانبخشی و اشتغال افراد دارای معلولیت موسسه تعلق خواهدگرفت.

سوژه آثار بهرام گوهری “انسان” است و در سال­‌های اخیر پوشش و حجاب بانوان از چادر­های دوران قاجاریه تا امروز دستمایه کارهای این هنرمند قرار گرفته و نمایشگاه ” آن دیگر ” نگاهی به درون معنوی بانوان و تأثیر تکنولوژی تلفن و رنگ­ها در زندگی را به تصویر کشیده است.

نمایشگاه-عکس بهرام گوهری

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با سال ۳۰ سابقه در زمینه توانمند سازی افراد دارای معلولیت و محوریت ارایه آموزش‌های مهارتی و علمی، به ویژه تأسیس نخستین دانشگاه مناسب سازی شده برای توان یابان، خدمات رایگانی را به جامعه هدف ارایه می‌کند.

این مؤسسه آموزشی برای جلب توجه شهروندان نیکوکاران به ظرفیت‌های تحسین برانگیز توان یاب مستعد علاوه بر برگزاری فعالیت‌های فرهنگی مانند حراج آثار هنرهای تجسمی رعد از اجرای گالری‌ها و نمایشگاه‌های هنری نیز همواره استقبال کرده است.

گالری اعتماد تا ۱۷ شهریور ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۱، پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه عکس “آنِ دیگر” است و علاقه مندان می‌توانند به نشانی تهران، نیاوران (باهنر)، میدان یاسر، خیابان صادق قمی، خیابان بوکان (دو راهی سمت راست)، پلاک ۴، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× پنج = 40

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>