عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس “جا به جایی” در گالری راه ابریشم

نمایشگاه عکس “جا به جایی” در گالری راه ابریشم

۶

اسفند

۹۲

نمایشگاه عکس “جا به جایی” در گالری راه ابریشم

نمایشگاه عکس گروهی تحت عنوان”جا به جایی” از روز جمعه(۲ اسفند ماه) در گالری راه ابریشم بازگشایی شد.

نمایشگاه عکس

در نمایشگاه عکس”جا به جایی” مجموع ۶ اثر(۵ عکس و یک عکس-چیدمان) به نمایش در خواهد آمد.

هنرمندان

شادی قدیریان، گوهر دشتی، مهدی مقیم‌نژاد، علیرضا فانی، محمود کشفی‌پور و جلال سپهر

 در یادداشتی برای معرفی نمایشگاه عکس جا به جایی آمده است:

«جابجایی، پیش بینی یا یادآوری یک حرکت است. یک انتقال. گذراست از جایی به جایی دیگر. تعلیق سوژه است در فاصله میان دو مکان و از آن روی، دو زمان. و فاصله‌ای که باید به اختیار یا به ناچار طی شود. جلال سپهر در مجموعه‌ای که پیش روست تلاش کرد تا فضایی را برای باز اندیشی در مفهوم جابجایی فراهم کند. آن هم از طریق آثار هنری شش هنرمند که هر یک بنا بر زمینه‌های فکریشان این دال را همبستهٔ مدلولی خاص دیده‌اند و از این طریق تجربه‌ای را به مخاطب منتقل می‌کنند.

نمایشگاه-عکس جا به جایی

از میان آثار این نمایشگاه که هر هنرمند تنها با یک اثر – یک گزاره در بیان مفهوم سهیم شده است بیننده با دلالت‌مندهای گوناگونی مواجه خواهد شد و هر اثر از طریق وجه بازنمودی‌اش نکتهٔ ویژه‌ای را برای رمزگشایی پیش خواهد کشید….. آثار این نمایشگاه هر یک راهی است به معنای جابجایی. یا که نه، به یک تناقض. و شاید هم به یک نابجایی. و همچنین پیشنهاد این گزاره که شاید همهٔ این واژگان در شرایط فعلی ما تنها یک معنا داشته باشند.»

گالری راه ابریشم تا ۱۹ اسفند ماه(جز شنبه ها) پذیرای بازدیدکنندگان از نمایشگاه عکس جا به جایی است و علاقه مندان می‌توانند در روزهای یک شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ تا ۱۹ و پنج شنبه و جمعه ساعت ۱۶ تا ۲۰ به آدرس تهران، خیابان شهید لواسانی غربی (فرمانیه)، پلاک ۱۰۳، واحد ۲، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


3 − یک =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>