عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس”درخیال هور”

نمایشگاه عکس”درخیال هور”

۱۴

اسفند

۹۲

نمایشگاه عکس”درخیال هور”

نمایشگاه عکس احمد نشان با عنوان”در خیال هور” روز جمعه ۱۶ اسفند ماه در گالری گلستان بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه عکس

نمایشگاه عکس”در خیال هور” اولین نمایشگاه انفرادی احمد نشان است و در آن ۱۷ اثر با موضوع”زندگی مردم  جنوب”(مردم  روستایی بین اهواز و آبادان که برای گذران زندگی باید با بلم رفت و آمد کنند) به نمایش در خواهد آمد؛ عکس‌هایی که انسان نقش مهی در به وجود آمدنش ایفا می‌کند و نشان دهنده فضای ذهن عکاس اند.

نمایشگاه-عکس احمد نشان

احمد نشان درباره کارهایش گفته:

در عکس‌های از المان‌های زندگی جنوب مانند قایق، نخل و آب استفاده شده است. وقتی حدود یک سال و نیم پیش به این منطقه سفر کردم، تصاویری که دوست داشتم بگیرم را بارها در ذهنم بازپروری می‌کردم. یعنی این مجموعه طوری نبوده که با گرفتن عکس برای من تمام شود، بلکه بارها به آن‌ فکر کردم و در ذهنم پرورش دادم تا به نتیجه برسد. این مجموعه از ابتدا با نظرات افراد مختلفی جلو رفت. نخستین انتخاب از فریم‌های اولیه را به اساتیدی چون جلیل اکبری‌فرد، میترا کاویان، امیر عبدالحسینی و مهرنوش فتح‌اللهی نشان دادم و انتخاب نهایی هم توسط لیلی گلستان و دکتر سمیع‌آذر انجام شد.

نمایشگاه-عکس احمد نشان

گالری گلستان تا ۲۱ اسفند ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه عکس احمد نشان است و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به نشانی تهران، دروس، خیابان شهید کماسایی، شماره ۳۴، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 − پنج =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>