عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس”دیگران” هانا کامکار

نمایشگاه عکس”دیگران” هانا کامکار

۲۱

خرداد

۹۳

نمایشگاه عکس”دیگران” هانا کامکار

نمایشگاه عکس هانا کامکار (نوازنده دف) با نام”دیگران” از روز جمعه (۲۳ خرداد ماه) در گالری هفت ثمر، بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه عکس

 این نمایشگاه عکس که چهارمین مجموعه انفرادی هانا کامکار به حساب می‌آید، ۲۷ عکس را در اندازه‌های ۷۵ در۵۰،۶۰ در ۴۰ و ۳۰ در۴۰، شامل می‌شود که موضوع عکس ها”دیگران” هستند.

کامکار درباره ایده نمایشگاه عکس‌اش گفته:

ایده اصلی این نمایشگاه را از این موضوع گرفته‌ام که همواره ما به برخی از افزاد بی اعتنا هستیم و به آنها به چشم دیگری نگاه می‌کنیم، چنین نگاهی نیز از سوی باقی افراد نسبت به ما وجود دارد و این گونه بود که دیگران را موضوع اصلی عکس‌هایم قرار دادم.

من در سفرهایی که به همراه گروه موسیقی کامکارها به شهرها و کشورهای مختلف داشتم به موزه‌ها و نمایشگاه‌های که برپا بود سر می‌زدم و در این نمایشگاه و موزه ها؛ لحظه‌ای که انسان‌ها در مواجه با اشیاء قرارمی گرفتند را ثبت می‌کردم.

نمایشگاه عکس”دیگران” تا ۲۸ خرداد ماه در گالری هفت ثمر برپا است و علاقه مندان می‌توانند برای بازدید به نشانی تهران، خیابان مطهری ـ خیابان کوه نور ـ کوی پنجم ـ شماره ۲۵ ، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− چهار = 3

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>