عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس«رنگ‌های سرزمین من»

نمایشگاه عکس«رنگ‌های سرزمین من»

۲۱

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه عکس«رنگ‌های سرزمین من»

نمایشگاه عکس امیر حسین حشمتی با عنوان«رنگ‌های سرزمین من» ار روز جمعه(۱۹ اردیبهشت ماه) در گالری سین بازگشایی شد.

نمایشگاه عکس«رنگ‌های سرزمین من»

در این نمایشگاه عکس‌هایی با تکنیک حرکت دوربین با موضوع طبیعت و به سبک آبستره و امپرسیونیست به نمایش در آمده است؛ همچنین در این مجموعه، ۳۰ قطعه عکس ۱۵*۱۵ از مزرعه شخصی حشمتی را به عنوان چیدمان، شاهد خواهیم بود.

نمایشگاه-عکس امیرحسین حشمتی

حشمتی درباره آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه عکس‌اش گفته:

برای این مجموعه به جاهای مختلف ایران سفر کردم و از مناظر مختلف عکاسی کردم. کویر، جنگل و دشت‌های بسیاری را برای گرفتن عکس در نظر گرفته بودم و سعی کردم عکس‌های متفاوتی بگیرم.

حرکت دوربین در عکاسی باعث به وجود آمدن حالت دینامیک می‌شود. علاوه بر این بک‌گراند کار با خود سوژه ادغام می‌شود و رنگ‌های تازه‌ای را به وجود می‌آورد. عکس‌ها بعد، گیرایی و تحرک دارند. هیچ کدام از عکس‌ها ادیت نمی‌شوند و به همان صورتی که گرفته شده‌اند به نمایش گذاشته می‌شوند.

 گالری سین تا ۲۸ اردیبهشت ماه در ساعات ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه عکس امیرحسین حشمتی است و علاقه مندان می‌توانند به نشانی تهران، شهرک غرب، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، خیابان دوازدهم، شماره ۱۶، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + شش =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>