عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس “زن در کنار پنجره”

نمایشگاه عکس “زن در کنار پنجره”

۱

تیر

۹۳

نمایشگاه عکس “زن در کنار پنجره”

نمایشگاه عکس هامان فولادوند با نام “زن در کنار پنجره” از روز جمعه (۳۱ خرداد ماه) در گالری هفت ثمر بازگشایی شده است.

نمایشگاه عکس

نمایشگاه “زن در کنار پنجره” اولین نمایشگاه انفرادی فولادوند است و در آن ۳۰ عکس مستند با موضوع زن و پنجره، با مفاهیم تنهایی و انتزاع در اندازه‌های گوناگون، به نمایش در آمده است.

به گفته فولادوند آثار نمایشگاه عکس”زن در کنار پنجره” در طول سه سال در ایران و فرانسه تهیه شده است.

گفته‌های فولادوند درباره نمایشگاه عکسی”زن در کنار پنجره:

” پنجره و آدم‌هایی که کنار آن می‌ایستند از مدت‌ها برایم جالب بودند و دلم می‌خواست از آن‌ها عکس بگیرم. سه سال پیش بود که با یکی از دوستانم در فرانسه، عکاسی از این سوژه‌ها را شروع کردیم. ادامه این پروژه را در ایران پیگیری کردم و سرانجام گزیده‌ای از آن‌ها را برای این نمایشگاه آماده کردم؛  بیشتر سوژه‌ها هنگام عکاسی متوجه می‌شدند و بازخوردهای‌شان هم جالب بود. در کل پنجره و مفهوم آن که دنیای جدیدی را رو به انسان باز می‌کند خیلی برایم جذاب بود. از سوژه‌ها می‌خواستم حالت طبیعی خود را حفظ کنند تا عکس‌ها خوب از آب دربیایند.

نمایشگاه-عکس زن در کنار پنجره

فولادوند در ادامه افزود:

در این نوع عکاسی که عکاس می‌خواهد با یک تصویر واقعی مفاهیمی مانند انتزاع و تنهایی را به مخاطب برساند، انتقال حس خیلی مهم است. عکاس اگر بتواند حس را منتقل کند موفق بوده است. البته این حس ممکن است در هر فرد متفاوت باشد، اما اگر عکاس هدف خاصی را مدنظر داشته باشد، قاب‌هایی را انتخاب می‌کند که مناسب باشد.

گالری هفت ثمر، تا ۴ تیر ماه پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه عکس هامان فولادوند است و علاقه مندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در روزهای برپایی نمایشگاه، به نشانی تهران، خیابان مطهری، کوه نور، کوچه پنجم، شماره ۸، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× 3 = هجده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>