عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس”شوکا”

نمایشگاه عکس”شوکا”

۱۸

مرداد

۹۳

نمایشگاه عکس”شوکا”

نمایشگاه عکس مونا عبدالله پور عراقی با عنوان “شوکا” از روز پنج شنبه (۱۶ مرداد ماه) در گالری شماره یک فرهنگسرای ابن‌سینا برگزار شد.

نمایشگاه عکس”شوکا”

در نمایشگاه عکس”شوکا” ۱۳ اثر سیاه و سفید، در اندازه‌های ۵۰ در ۷۵، و با موضوع اجتماعی و با به تصویر کشبدن محرومیت‌های مردم شهرستان و روستانشین به نمایش در آمده است.

نمایشگاه-عکس شوکا

عبدالله پور درباره آثار نمایشگاه عکس”شوکا” گفته است:

نگاه من به زندگی این مردم، یک نگاه سیاه و سفید و خاکستری بوده است. کمبود ساده‌ترین امکانات زندگی، نگاه به زن و آزادی‌های او و همچنین زندگی دختربچه‌های این مناطق از موضوعات مورد توجه من برای این عکس‌ها بود.

من از شهرهای مختلفی عکس گرفتم، اما عکس‌های شهرکرد و قشم را برای این نمایشگاه انتخاب کردم. عشایر شهرکرد از مردمی هستند که بسیار زندگی پرمحدودیت و سختی دارند و وقتی دیدند من از آن‌ها عکس می‌گیرم از من خواستند با عکس‌هایم مشکلات آن‌ها را به جامعه نشان بدهم.

نمایشگاه-عکس شوکا

فرهنگسرای ابن سینا تا ۲۳ مرداد ماه پذیرای بازدیدکنندگاناز نمایشگاه عکس مونا عبدالله پور است و علاقه مندان می‌توانند در طول برگزاری نمایشگاه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ به نشانی تهران،شهرک قدس، فاز یک، خیابان ایران زمین شمالی، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شش × = 24

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>