عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس”طناب ها و امیدها”

نمایشگاه عکس”طناب ها و امیدها”

۲۶

مرداد

۹۳

نمایشگاه عکس”طناب ها و امیدها”

نمایشگاه عکس مجید بهرامی (بازیگر تئاتر و سینما) با عنوان “طناب‌ها و امیدها” روز یکشنبه (۲۶ مرداد ماه)، ساعت ۱۷،در خانه هنرمندان – نگارخانه میرمیران بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه عکس”طناب‌ها و امیدها”

مجید بهرامی که مدت‌ها است به بیماری سرطان مبتلا شده است در نمایشگاه عکس‌اش ۲۲ اثر را که در طول درمانش در آلمان و ایران تهیه کرده است به نمایش در خواهد آورد.

به گفته مجید بهرامی این عکس‌ها نشان دهنده امید‌هایی است که در زندگی او همچون رشته‌ای از طناب وجود دارند اما به چشم نمی‌آیند و در تمام این عکس‌ها مجید بهرامی حضور دارد و تعدادی از آن‌ها را دوستانش از او گرفته‌اند و تعدادی از عکس‌ها نیز توسط خود هنرمند تهیه شده است.

بهرامی درباره نمایشگاه”طناب‌ها و امیدا گفته:

این نمایشگاه سال گذشته با ۱۶ عکس در آلمان برگزار شد. عکس‌ها با دوربین کاملا معمولی و در ابعاد ۴۰×۶۰ سانتی‌متر گرفته شده‌اند. ایده این نمایشگاه زمانی شکل گرفت که دکترم یک روز به من گفت زندگی‌ من به یک طناب نازک متصل است.

ایده مجموعه این عکس‌ها روزی به دنیا آمد که در روزهای سخت بیماری یکبار از دکترم پرسیدم: دکتر چه خبر؟! و با نا امیدی جواب داد : بین زمین و آسمانی، نمی‌دانم چی تو را تا الان نگه داشته است؟! اما من می‌دانستم، زندگی من با طنابی بین زمین و آسمان معلق بود و آن طناب امید بود؛ طنابی نامریی … مثل امید، مثل طناب داخل عکس هایم… مثل امید داخل عکس هایم.

نمایشگاه-عکس مجید بهرامی

مجید بهرامی

وی در ادامه گفته:

این عکس‌ها در ابتدا با هدف برپایی نمایشگاه گرفته نشدند، اما یک روز که دکتر پیوندم در غذاخوری بیمارستان آن‌ها را دید از من خواست به دلیل وجود هیجان و شور زندگی در آن‌ها یک نمایشگاه بگذارم. او گفت که این کار روی بیماران دیگر تأثیر خیلی مثبتی خواهد داشت. نمایشگاهی که در آلمان برگزار شد خیلی مورد استقبال قرار گرفت و خبرگزاری‌های زیادی از آن گزارش تهیه کردند.

خانه هنرمندان تا ۳۰ مرداد ماه پذیرای بازدید کنندگان از این نمایشگاه عکس خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در روزهای برپایی نمایشگاه از ساعت ۱۴ تا ۲۱،  به نشانی خیابان طالقانی،‌ بعد از ایرانشهر،‌خیابان شهید موسوی شمالی،ضلع جنوبی باغ هنر، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× سه = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>