عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس”عشایر را چو دریابیم دریابیم”

نمایشگاه عکس”عشایر را چو دریابیم دریابیم”

۳۱

فروردین

۹۳

نمایشگاه عکس”عشایر را چو دریابیم دریابیم”

نمایشگاه عکس علیرضا رحیمی با عنوان”عشایر را چو دریابیم دریابیم”(نسیل امروز، نسل فردا)، با حمایت و همکاری سازمان امور عشایر ایران و حوزه هنری و خانه عکاسان ایران، فردا(دوشنبه، اول اردیبهشت ماه) ساعت ۱۵ تا ۱۸ در گالری شماره ۲ خانه عکاسان ایران، بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه عکس”عشایر را چو دریابیم دریابیم”

در این نمایشگاه عکس که نخستین نمایشگاه انفرادی علیرضا رحیمی است و همزمان با کوچ بهاره عشایر برگزار می‌شود، مجموع ۳۰ تابلو در اندازه ۱۰۰ در ۷۰، با موضوع عشایر و توجه به محیط و فضای زندگی و آداب و رسوم عشایر کشور، به نمایش در خواهد آمد.

رحیمی هدف از برگزاری این نمایشگاه را شناسانیدن زندگی عشایر کشور به مردم و مسئولین عنوان کرده است و اظهار امیدواری نموده است تا برگزاری نمایشگاه‌هایی از این دست از سوی ارگان‌های ذیربط و هنرمندان فعال در این زمینه، تجربه و فرصتی باشد تا با بازدید مسئولین، متخصصان، محققین، اساتید و دانشجویان حوزه فرهنگ و مردم شناسی و مستند اجتماعی، بخش کوچکی از زندگی بزرگ این قشر تولید کننده در قالب تصویر به علاقه مندان شناسانده و گامی هر چند اندک در عزم ملی و توجه بیشتر مسئولین به عشایر کشور و سهم آنان در پاسداری از فرهنگ اصیل ایرانی- اسلامی و نیز نقش بارزششان در تولید و اقتصاد ملی باشد.

نمایشگاه-عکس علیرضا رحیمی

علیرضا رحیمی

رحیمی متولد سال ۱۳۵۱ و فارغ التحصیل رشته ارتباطات در مقطع کارشناسی است؛ وی تا کنون در چندین نمایشگاه گروهی شرکت داشته و بیش از یک ده است که در زمینه زندگی عشایر فعالیت دارد.

خانه عکاسان تا ۱۰ اردیبهشت ماه(جز پنج شنبه و جمعه ها) پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه عکس علیرضا رحیمی است و علاقه مندان می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه از ساعت ۹ تا ۱۸ به نشانی تهران، در خیابان سمیه، نرسیده به حافظ، جنب حوزه هنری، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 + = چهارده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>