عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس” فرم در فریم” به نفع بیماران سرطانی

نمایشگاه عکس” فرم در فریم” به نفع بیماران سرطانی

۳۰

دی

۹۲

نمایشگاه عکس” فرم در فریم” به نفع بیماران سرطانی

نمایشگاه عکس گروهی”فرم در فریم” از امروز (دوشنبه، ۳۰ دی ماه) در خانه عکاسان ایران باز گشایی می‌شود.

درباره نمایشگاه عکس

در نمایشگاه عکس فرم در فریم آثار هنرمندانی چون:گُزل آخوندنژاد، هوتن آزمان، امیرعلی بلوکات، یاسمن بقایی، مجید جعفری، پریا جاویدانه، محمدحسین فانی، اعظم حشمتی، ملیکا درکی‌زاده، میلاد رستم‌خانی، نسیم صدیق رهنما، سارا صادق‌زاده، نگین صبا، محمدرضا علیزاده، مهرداد کارگر، حورا کلانتریان، به نمایش در خواهد آمد.

در متنی برای معرفی آثار این نمایشگاه آمده است:

«سادگی عکاسی در این حقیقت نهفته است که تهیه عکس بسیار ساده است. پیچیدگی تردیدآمیز آن در این حقیقت نهفته است که تهیه هزاران عکس از همان موضوع، به همان نسبت ساده است. جان سارکوفسکی کم نیست هزاربار چرخش حول موضوع. جهانی تکرار خواهد شد که همگان در آن غریبه‌اند؛ به گونه‌ای ناگزیر منزوی شده‌اند، هویت‌ها و روابط مکانیکی و علیل آنها را فلج خواهد کرد.

من نگرانتر می‌شوم… از هر فرصتی بهره می‌برم که پندارهایمان را به هم نزدیک کنم. نمی‌شود. درنمی‌آید و دلشوره مرا فرا می‌گیرد… نگاه‌ها خسته می‌شوند و اصل طرح، می‌بازد. اینجا بحث رویارویی مستقیم با موضوعی بود که تنها در وسط قاب ایستاد. گستردگی‌ای که غیرقابل باور با صراحت فرم، قاب را فرا گرفت… این مردم هستند که واقعیت را می‌‍سازند و این دوربین‌ها هستند که واقعیت را به تصویر می‌کشند و ما ساکنان جهان عکس این لحظه را باور داریم، مگر اینکه چیزی دگرگون شده باشد. شاید این دگرگونی‌ها بار دیگر فرم‌های ما باشند…»

خانه عکاسان ایران تا ۷ بهمن ماه(به جز جمعه ها) پذیرای بازدید کنندگان از نمایشگاه عکس فرم در فریم خواهد بود و علاقه مندان برای بازدید می‌توانند در ساعت ۹ تا ۱۸ به آدرس تهران، خیابان سمیه، تقاطع حافظ، ساختمان حوزه هنری، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


× چهار = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>