عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس” فرهاد آییش” در گالری محسن

نمایشگاه عکس” فرهاد آییش” در گالری محسن

۲۰

اسفند

۹۲

نمایشگاه عکس” فرهاد آییش” در گالری محسن

نمایشگاه عکس فرهاد آییش و تعدادی از عکاسان از روز چهارشنبه(۲۱ اسفند ماه) در گالری محسن بازگشایی می‌شود.

نمایشگاه عکس

در این نمایشگاه ۱۷ عکس از هنرمندانی چون فرهاد آییش، مهدی آشنا، سروش میلانی‌زاده، حسن بردال، فواد اشتری، رضا موسوی و شیوا خدابخش، به نمایش درخواهد آمد که هدف از برگزاری نمایشگاه و فروش آثار کمک به هنرمندان بیمار است.

مهدی آشنا(از جمله عکاسان این نمایشگاه عکس) درباره برپایی این مجموعه گفته:

این نمایشگاه با پیگیری و هماهنگی‌های صورت گرفته توسط آقای حمید پورآذری و فریبرز دارایی با گالری محسن برگزار می‌شود. آقای احسان رسول‌اف – مدیر گالری محسن – هم که در برپایی نمایشگاه‌هایی برای خیریه سابقه خوبی دارند، از این برنامه استقبال کردند و تصمیم بر این شد که هنرمندان آثار خودشان را برای نمایش و فروش در اختیار گالری محسن قرار بدهند.

فرهاد آییش علاوه بر این که بازیگر خوبی است، یکی از عکاسان برجسته‌ای است که در آمریکا هم این هنر را تدریس کرده است. وقتی پیشنهاد حضور در این نمایشگاه را با این هنرمند مطرح کردیم، همراه همسرشان خارج از کشور بودند، اما با این حال از این پیشنهاد استقبال کردند و یک فتوکلاژ را برای نمایشگاه فرستادند.

 نمایشگاه-عکس فرهاد آییش

همچنین وی در رابطه با تعلق گرفتن درآمد حاصل از فروش آثار به هنرمندان بیمار گفت:

از مدت‌ها پیش به فکر ایجاد صندوقی برای حمایت از هنرمندان بیماری بودیم که توانایی پرداخت مخارج درمان خود را ندارند. برگزاری این نمایشگاه می‌تواند آغاز راهی برای این کار باشد.

این عکاس از ادامه برگزاری این نمایشگاه در سال آینده خبر داد و گفت: ما قصد داریم به صورت فصلی برگزاری نمایشگاه‌های خیریه را ادامه بدهیم. امیدوار هستیم با ادامه این روند، نواقص و ضعف‌هایی که در برگزاری آن وجود دارد، رفته رفته رفع شود و شاهد برپایی جشنواره‌ای بی‌نقص باشیم.

این نمایشگاه عکس به مدت سه روز در گالری محسن دایر خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند برای بازدید به نشانی تهران، خیابان ظفر، خیابان ناجی، خیابان فرزان، سمت راست، خیابان فرزان، کوچه نوربخش، بلوار مینای شرقی، شماره ۴۲، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت − = 4

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>