عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه عکس نور رویایی

نمایشگاه عکس نور رویایی

۲۲

شهریور

۹۳

نمایشگاه عکس نور رویایی

 نمایشگاه عکس نور رویایی، نخستین نمایشگاه عکس رامین کاکاوند و فرشید شیخ احمد است. این نمایشگاه در تاریخ ۲۲ شهریور ماه برگزار می‌شود.

تمامی عکس‌های این مجموعه به گفته کاکاوند در ماه گذشته عکاسی شده است، دراین نمایشگاه ۳۵ عکس در ابعاد ۶۰ در ۶۰ و ۱۵۰ در ۶۰ در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد. عکس‌های این مجموعه در ۳ نسخه و روی کاغذ عکس چاپ شده است.

عکاسی مادون قرمز علاوه بر زیبایی خیره کننده ش، تحسین، تحیر و تعجب هر بیننده‌ای را بر می‌انگیزاند. بسیاری بر این باورند که، عکاسی مادون قرمز نوعی از هنر سورئال است که نه تنها متکی به مهارت‌های عکاسی نیست، بلکه به عناصر طبیعی و محیطی بی شماری وابسته است.

 در این نوع عکاسی، نور مرئی به وسیله فیلتر مادون قرمز مسدود می‌شود و حسگر یا فیلم دوربین تنها با طیف مادون قرمز نوردهی می‌کند، در واقع برای عکاسی با نور مادون قرمز باید در دوربین به وسیله فیلتر تغییرات بوجود آورد. نور مادون قرمز با چشم قابل رویت نیست از این رو عکاسی که با این تکنیک ثبت می‌شود با واقیعت بسیار متفاوت است.

گالری عکس نور رویایی

 با توجه به این که این شیوه عکاسی، اصل همه چیز را نشان می‌دهد؛ با این شیوه، عکاسی پرتره کمتر انجام می‌شود به این دلیل که آرایشی که توسط فرد بر روی چهره‌اش انجام می‌شود در این شیوه ثبت نمی‌شود.

 کاکاوند قبل از این کتاب‌های حقوق عکاسان و نورپردازی حرفه‌ای در عکاسی را تالیف نموده است. کاکاوند علاوه بر تدریس در دانشگاه صاحب امتیاز و مدیر مسئول فصلنامه تخصصی آموزش عکاسی نور رویایی نیز است.

نمایشگاه عکس نوررویایی (مجموعه عکس‌های سورئال مادون قرمز) رامین کاکاوند و فرشید شیخ احمد از ۲۲تا ۲۸ شهریورماه در گالری سازه راس برج میلاد برپا می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− یک = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>