عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه مجسمه حامد رشتیان”

نمایشگاه مجسمه حامد رشتیان”

۹

اردیبهشت

۹۳

نمایشگاه مجسمه حامد رشتیان”

نمایشگاه مجسمه حامد رشتیان با عنوان”رد- خراش”، از روز جمعه در گالری خاک به نمایش در می‌آید.

نمایشگاه مجسمه

نمایشگاه مجسمه”رد- خراش”، چهارمین نمایشگاه انفرادی رشتیان است و در آن ۶ اثر از کارهای اخیر این هنرمند، با تکنیک فایبر گلاس برای نماش و فروش ارائه خواهد شد.

نمایشگاه-مجسمه حامد رشتیان

حامد رشتیان درباره مجسمه‌هایش گفته:

مجسمه‌های اخیرم همه شیر هستند و هر یک از این مجسمه‌ها ۳ نسخه دارند و این مجسمه‌ها از ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده اند.

تمام این مجسمه‌ها شیر هستند و بر روی سر این شیرها اشیاء دیگری ساخته و نصب کرده ام.

شیرهای این مجموعه عصبانی هستند و حمله می‌کنند و به نوعی نماینده‌ای از خشم‌های روزمره؛ مانده از گذشته. خشم‌های تلنبار کودکی، خشم‌های برآمده از ترس. خشمی که بر همه چیز نشسته از جمله خودم هستند.

نمایشگاه-مجسمه حامد رشتیان

حامد رشتیان

به گفته رشتیان؛ اشیا اضافه شده به کارها در برخی موارد معانی شخصی برای مجسمه ساز دارند و در مواردی دیگر، چه با طراحی قبلی و چه به صورت فی البداهه، هذیان‌هایی تصویری هستند و به نوعی نمایانگر وضعیت ذهنی مجسمه ساز در این دوره خاص هستند. ذهنی پر از تصاویر و افکار مبهم که ربط آنها به یکدیگر را نمی‌توانم پیدا کنیم!

گالری خاک تا ۲۹ اردیبهشت ماه(جز شنبه ها) پذبرای بازدید کنندگان از نمایشگاه مجسمه حامد رشتیان است و علاقه مندان می‌توانند در روزهای یاد شده و ساعت ۱۷ تا ۲۱، به نشانی تهران، خیابان شریعتی، دو راهی قلهک، خیابان بصیری، کوچه ژیلا پلاک ۱، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 2 = شش

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>