عضویت در خبرنامه نخستان

خانه » گالری و نمایشگاه » اخبار گالری » نمایشگاه مجسمه “مجسمه های پنهان”

نمایشگاه مجسمه “مجسمه های پنهان”

۲۵

خرداد

۹۳

نمایشگاه مجسمه “مجسمه های پنهان”

نمایشگاه مجسمه سعید لزرجانی با عنوان “مجسمه‌های پنهان” در گالری ساربان بر پا شده است.

نمایشگاه مجسمه‌های پنهان

در این نمایشگاه مجسمه، ۲۴ اثر از لزرجانی ساخته شده از شاخه و تنه درختان به نمایش در آمده است.

سعید لزرجانی درباره آثار به نمایش درآمده نمایشگاهش گفت:

از عنوان مجسمه‌های پنهان می‌توان دریافت اثر تجسمی در لابه لای پیچیدگی‌های طبیعت،درون شاخ و برگ ها،گره ها،ریشه ها،خاک و سنگ پنهان است.اثر تجسمی با شکافتن و پالایش پوسته این پیچیدگی ها،در لحظه‌ای کشف و خلق می‌شود.

هیچ تفکر اولیه ای، مانند طرح ریزی‌های متداول و مبانی شناسانه تجسمی و حضور قبلی در خلق اثر نقش تعیین کننده‌ای نداشته و اثر حاصل داد و ستد و در نهایت ،پیوند واقعیت وجودی عناصر بصری بیرونی و حقیقت‌های احساسی-ادراکی درونی است. در واقع،اثر محصول کشف و شهود است و چون زاییده بداهگی است از تصنع،تکرار و تشابه خارج است و یگانگی و خصوصیات ناب هنری را به همراه دارد.

نمایشگاه-مجسمه مجسمه‌های پنهان

گالری ساربان تا دوم تیر ماه پذیرای بازدیدکنندگان از نمایشگاه مجسمه”مجسمه‌های پنهان” خواهد بود و علاقه مندان می‌توانند در طول برگزاری نمایشگاه به جز سه شنبه ها، از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به نشانی تهران، خیابان شهید بهشتی،خیابان صابونچی(مهناز)،کوچه مهماندوست،شماره ۸، مراجعه نمایند.

اخبار و مطالب مرتبط با:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− سه = 2

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>